طراحی سایت اینتن

رقیب عینک گوگل و کیبورد همه کاره

۰

عینک های گوگل در اوایل عرضه خودشان نظر همه را به خود جلب کرد و به ظاهر میتوانست بی رقیب باشد و این حیث هم واقعا بی رقیب بود و خیلی زود جای خود را در بین افراد  دوسداره تکنولوژی  مدرن باز کرد.

google glass

google glass

اما شرکت های زیادی بیکار نشستند و برای اینکه آنها هم در بازار تکنولوژی  حرف یبرای گفتن داشته باشند به تقلید از گوگل عینک هایی به مراتب پیشرفته تر از آن را به بازار عرضه کردند.لوموسDK40 عینکی است با امکانات مشابه عینک گوگل که فناوری جدیدی در نمایش تصاویر دارد. برخلاف عینک گوگل که که تصاویر را  روی انچه که  ازمحیط اطراف بیند.

این عینک درگوشه های هرکدام از شیشه هایش  نمایشگر کوچکی دارد  تا کاربر فارغ از محیط اطراف با عینک هوشمند خود به دنیای وب هم متصل شود ، تلفن بزند، یا حتی پیام هم بدهد. با ورود عینک های متنوع ، به نظر میرسد دنیای تلفن های هوشمند در حال واگذاری جایگاه افسانه ای خود به نسل جدیدی از ابزارهای قابل پوشیدن است.

کیبور همه کاره

رایانه های ما معمولا از چند ابزار قابل دیدن تشکیل شده اند . یک کیس، مانیتور، کیبور و موس قطعات معمولی و لازم یک سیستم است  تا یک کار کوچک یا بزرگ به طور کامل انجام شود. اما کیبوردها در میان این قطعات کمی تنوع بیشتری دارند و متنوع تر از سایر ابزارها ساخته شده اند ، کیبورد اپتیموس پاپیولاریس تنوع را به یک دنیای اسرار آمیز تبدیل کرده است که کشف کردن ان چند روزی شما را سرگرم خواهد کرد.

واما مشخصات و کارایی ها: این کیبورد هفتاد وهفت دکمه قابلیت برنامه ریزی  دراد که برای مثال فقط به کمک یکی از آنها میتوانید  مستقیم بروید سراغ  حساب بانکی تان ،پولی حواله کنید یا دریافتی هایتان  رابررسی کنید همچنین این کیبورد نمایشگرهای کوچکی  هم دارد که برخی اطلاعات ضرونری و روزانه ما اعم از  اطلاعات آب و هوا یا قیمت سهام را میتوانید مستقیم روی صفحه کلید ببینید.

منبع google news

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.