تخفیفان تبلیغ

راهور ۱۲۰ خلافی خودرو

۰

خلافی خودرو : اکثریت افراد در ایران دارای خودرو یا موتور سیکلت می باشند که شامل تخلفات رانندگی می شود و در صورتی که میزان این تخلفات از یک مبلغ خاصی بیش تر شود در صورت انجام یک تخلف دیگر، پس از استعلام پلیس راهنمایی رانندگی وسیله ی نقلیه ی شما توقیف گردیده و به پارکینگ اعزام می گردد. بسیاری از افارد برایشان این سوال مطرح است که چگونه می توانند از خلافی خودرو یا موتور سیکلت خود باخبر شوند؟!

در پاسخ به سوالتان باید بگوییم که روش های مختلفی وجود دارد، یکی از این روش ها به گفته ی رئیس پلیس راهور جمهوری اسلامی ایران مراجعه به سایت اینترنتی http://rahvar120.ir می باشد که از طریق این سایت می توانید میزان تخلفات خودرو یا وسیله ی نقلیه ی خود را با جزئیات و محل تخلف و میزان مبلغ جریمه مشاهده نمایید و در صورت تمایل خلافی وسیله ی نقلیه ی خود را پرداخت نمایید.

رئیس پلیس راهور در سخنان خود اعلام کرد که علاوه بر سایت اینترنتی، یک روش دیگر وجود دارد که استفاده از سامانه ی پیامکی پلیس راهنمایی و رانندگی می باشد. تقریبا تا یک سال گذشته کاربران با ارسال شماره VIN خودرو یا موتور سیکلت خود به سامانه های ۱۱۰۰۰۵۱۵۱ و ۳۰۰۰۵۱۵۱ می توانستند از مبلغ خلافی باخبر شوند اما هم اکنون شماره ی این سامانه ی پیامکی تغییر کرده و از این پس برای اطلاع از خلافی خودروی خود باید به شماره ی ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ شماره VIN درج شده روی کارت وسیله ی نقلیه ی خود را ارسال نمایند تا میزان خلافی خود را مشاهده نمایند.

در ادامه با زوم تک همراه باشید….

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

loading…