طراحی سایت اینتن
بنر مجتمع فنی تهران

دانلود و بررسی پیام‌رسان دیالوگ

0

پیام‌رسان دیالوگ | پس از فیلترینگ تلگرام، بسیاری از کاربران این پیام رسان محبوب به دنبال یک پیام رسان با قابلیت ها و ویژگی های تلگرام بودند ولی در این میان برخی از افراد بحث امنیت برایشان بسیار مهم تر بوده و حاضر به استفاده از پیام رسان های نا امن نبودند. به طورکلی پیام رسان های زیادی در این مدت تقریبا دو ماهه شکل گرفتند و هر کدام از شباهت بالا با تلگرام سخن می گفتند. یکی از این پیام رسان ها، پیام رسان دیالوگ می باشد که قصد داشته تا به عنوان جایگزینی برای تلگرام در میان کاربران باشد. در ادامه قصد داریم به بررسی این پیام رسان بپردازیم.

پیام رسان دیالوگ

پیام رسان دیالوگ یکی دیگر از پیام رسان هایی است که پس از فیلترینگ تلگرام در ایران، نام خود را به عنوان پیام رسان جایگزین تلگرام، عنوان نمود. این پیام رسان روسی توانسته است تا امکانات بسیار جالبی را در زمینه ی پیام رسانی در اختیار کاربران خود قرار بدهد و گویا با توجه به فیلترینگ تلگرام در کشورهای روسیه و ایران که یکی از بزرگترین جامعه آماری کاربران تلگرام را تشکیل می دادند، این پیام رسان نیز همچون پیام رسان تم تم بتواند جایگاهی را برای خود در میان سایر پیام رسان های مطرح، پیدا کند.

در واقع پیام رسان دیالوگ یک پیام رسان روسی می باشد. بر اساس اطلاعاتی که در وب سایت این پیام رسان آمده است، کمپانی طراحی کننده ی این پیام رسان دارای دو دفتر مجزا در شهرهای مسکو و سن پترزبورگ روسیه بوده و به مدت دو سال و نیم است که بر روی مقوله های مرتبط با فناوری اطلاعات و داده های حجیم فعالیت می نماید. دیالوگ برای بسیاری از پلتفرم های دسکتاپ و موبایل دارای نسخه های متناسب می باشد و از این لحاظ مشکل خاصی ندارد.

پیام‌ رسان دیالوگ

یکی از ویژگی های جالب دیالوگ در کاربری آن، قابلیت استفاده همزمان از یک اکانت در چند دستگاه می باشد. قابلیتی که قبل از این تلگرام به کاربران خود ارائه نموده است، اکنون دیالوگ نیز به کاربران خود ارائه می دهد و می تواند برای انجام کارهای اداری و شرکتی، بسیار مناسب باشد. گویا این پیام رسان از همان ابتدا در زمینه ی بیزینس و تجارت نیز کاربرد دارد و قابلیت های مناسبی را در اختیار کاربرانی که قصد دارند از پیام رسان ها برای مقاصد تجاری استفاده نمایند، می گذارد.

به منظور توصیف ویژگی های پیام رسان دیالوگ همین کافی است که بگوییم این پیام رسان از نظر پوشش ویژگی های مختلف، تقریبا مشابه تلگرام بوده و بیشتر امکانات تلگرام را در اختیار کاربرانش قرار می دهد. با دانلود دیالوگ می توانید از قابلیت های زیر برخوردار گردید:

  • ایجاد و ساخت کانال
  • ارسال پیام های صوتی
  • ساخت ربات
  • اجرا به صورت مالتی پلتفرم
  • امنیت مناسب
  • ساخت گروه و چت گروهی
  •  ارسال انواع فرمت فایل و بدون محدودیت سایز
  • برقراری ویدیو کنفرانس و به اشتراک گذاری محتوای صفحه نمایش
  • تماس صوتی و تصویری رایگان

دانلود پیام رسان دیالوگ

نسخه اندروید

برای دانلود کلیک کنید

نسخه iOS

برای دانلود کلیک کنید

پیام‌ رسان دیالوگ

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بنر مجتمع فنی تهران