درمان کبد چرب

۰

کبد یکی از مهم ترین اندام های داخلی بدن است که در صورت آسیب دیدن به سختی جایگزین می شود و از آن جا که وظایف مهمی از جمله دفع سموم بدن و تصفیه مواد را بر عهده دارد , عملکرد درست آن و سالم بودنش بسیار اهمیت دارد. اما امروزه افراد زیادی به دلایل مختلف از جمله تغذیه نامناسب با اضافه وزن شدید دچار بیماری های کبدی هستند. یکی از شایع ترین این بیماری ها کبد چرب است.
اختلالات کبدی را نباید نادیده گرفت چرا که ممکن است به سیروز کبدی و آسیب های جدی و در نهایت منجر به مرگ می شود. همان طور که پیش تر گفتیم یکی از بیماری های کبدی , کبد چرب است. این بیماری علامت خاصی نداشته و معمولا زمانی که فرد به شدت آسیب دیده است مشخص می شود. روز به روز به تعداد افرادی که دچار این بیماری می شوند افزوده می گردد , از این رو دانشمندان با طراحی یک نرم افزار به نام لیور مولتی‌ اسکن قادر به شناسایی بیماری و شدت آن شدند.

دکتر راجارشی باندرجی که مدیر عامل شرکت تولید کننده است درباره این نرم‌ افزار گفت : این برنامه تحولی بزرگ در علم پزشکی است , چرا که با لیور مولتی‌ اسکن می توان خیلی سریع و در کوتاه ترین مدت به مشکلات و ماهیت بیماری های کبدی پی برد , از سویی دیگر این روش تشخیصی بیمه های زیادی را تحت پوشش قرار می دهد و امکان استفاده از آن برای بسیاری از افراد مهیا می باشد.
با این نرم افزار می توان اختلالات و بیماری های کبدی را در ابتدایی ترین مراحل شناسایی کرده و سریعا درمان را شروع کرد. این امر نه تنها باعث بهبودی زود رس و به حداقل رساندن آسیب ها کمک می کند , بلکه هزینه‌ های درمان را نیز به طور قابل توجهی کاهش می دهد. با همه این ها , باز هم مهم ترین عامل در سلامت بسیاری از اندام ها از جمله کبد تغذیه با غذا های سالم , مصرف میوه و سبزیجات فراوان و ورزش است که نباید از آن ها غافل بود.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

تگ ها

حتما بخوانید : چگونه پولدار شویم ؟ | ثروتمندترین دختر ایرانی چگونه میلیاردر شویم ؟
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  
تاپ ترین ها حتما ببینید!