عضویت در کانال تلگرام زوم تک

درآمد کمپانی های بزرگ فناوری در ثانیه چقدر است؟

۰

کمپانی های بزرگ همیشه راز هایی داشته اند. یکی از همین راز ها که شاید جذاب ترین آن ها باشد درآمد کمپانی های بزرگی همانند سامسونگ و اپل است که میتواند بسیار شگفت انگیز باشد. اما اکنون دیگر چیزی پنهان نمی ماند.

وبسایتی با نام Happier.co.uk اینفوگرافیکی را ترتیب داده است که در آن  درآمد ثانیه ای بزرگ ترین کمپانی های فناوری جهان عنوان میشود. در اینجا، لازم به ذکر است که آمار و ارقام ذکر شده از تقسیم درآمد سالانه کمپانی ها بر تعداد روز های کاری و همینطور ساعت کاری و در نهایت ثانیه در یک روز به دست آمده است و میتواند بسیار جالب باشد.

در این لیست، ۹ کمپانی برتر در زمینه درآمد ثانیه ای آورده شده اند و جای شگفتی هم نبود که با تمامی آن ها کم و بیش ارتباط مستقیمی داشته باشیم.

بیشترین درآمد میان این کمپانی های سهم سامسونگ است که در آمدی باور نکردنی در این زمینه دارد. سامسونگ تقریبا در هر ثانیه  ۶۵۰۰ دلار درآمد کسب میکند.

درآمد کمپانی های بزرگ فناوری در ثانیهدرآمد کمپانی های بزرگ فناوری در ثانیهدر جایگاه دوم رقیب اصلی کمپانی سامسونگ یعنی اپل قرار دارد. اپل با اختلافی تقریبا ۲۰۰۰ دلاری با درآمد ۴۵۴۰ دلار در ثانیه بعد از سامسونگ قرار گرفته است.

درآمد کمپانی های بزرگ فناوری در ثانیهکمپانی سوم مایکروسافت است که توانسته در جایگاه سوم قرار گیرد و حدودا ۲۳۳۱ دلار بر ثانیه درآمد داشته باشد.

درآمد کمپانی های بزرگ فناوری در ثانیهاصلا تعجب نکردیم که آمازون هم در این لیست قرار داشت. این کمپانی ۱۹۹۶ دلار در هر ثانیه درآمد دارد.

درآمد کمپانی های بزرگ فناوری در ثانیهشاید تصور میکردیم که گوگل در رده بالاتری قرار بگیرند. در هر صورت، گوگل در هر ثانیه ۱۸۷۳ دلار درآمد کسب مبکند.درآمد کمپانی های بزرگ فناوری در ثانیهچهار کمپانی بعدی سیسکو، نوکیا، فیسبوک و بلک بری هستند که میتوانید آمار آنها در زیر مشاهده کنید.درآمد کمپانی های بزرگ فناوری در ثانیهدرآمد کمپانی های بزرگ فناوری در ثانیهدرآمد کمپانی های بزرگ فناوری در ثانیهدرآمد کمپانی های بزرگ فناوری در ثانیهبرای آگاهی از آخرین اخبار و تازه های دنیای تکنولوژی و پیوستن به کانال زوم تک در تلگرام، اینجا کلیک کنید.

منبع: happier

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

loading...