طراحی سایت اینتن
بنر مجتمع فنی تهران

حل مشکل من ربات نیستم

0

مشکل من ربات نیستم | یکی از مشکلاتی که ممکن است برای شما پیش آمده باشد، این است که احتمالا در یک زمانی با این مسئله مواجه شده اید که گوگل شما را به عنوان یک رباط شناسایی می نماید و باید به یک سری سوال امنیتی از سوی گوگل پاسخ دهید تا بتوانید به ادامه ی فعالیت خود بپردازید. اساسا به این مسئله recaptcha گفته می شود که یک وب سرویس به منظور تولید و اعتبار سنجی کدهای امنیتی (Captcha) چنین سیستمی را فراهم می نماید، لازم به ذکر است که اکنون این قابلت ساخت کمپانی گوگل می باشد. کمپانی گوگل اساسا به منظور تشخیص انسان از ربات در فضای اینترنت از این قابلیت استفاده می نماید و اساسا در فرم های ثبت نام و یا سایت های مهم چینین سیستمی کاربرد دارد. اساسا به دلیل افزایش تعداد اسپمرها در سال های گذشته، استفاده از چنین برنامه ای ممکن می باشد.

زمانی که قصد داریم در یک سایت ثبت نام نماییم از ما می خواخد تا کدی که به نمایش در می آید را وارد نماییم و یا از میان عکس های داده شد، عکس مورد نظر را انتخاب نماییم، تا سایت متوجه این مسئله گردد که ما یک ربات نیستم و تنها یک کاربر هستیم. به عنوان مثال، وب سایت Google URL Shortener به منظور کوتاه نمودن لینک مورد استفاده قرار می گیرد که با هر دفعه وارد نمودن آدرس سایت از کاربر یک سوال پرسیده می شود.

روش حل مشکل من ربات نیستم

به منظور رهایی از این مسئله باید با استفاده از مرورگری که دارید وارد گوگل شده و حساب کاربری Gmail خود را وارد نمایید. در ابتدا وارد سایت Google شوید و از قسمت بالا سمت راست، حساب کاربری Gmail خود را وارد نمایید.
در صورتی که آدرس جیمیل ندارید می توانید به راحتی از داخل گوگل یک آدرس جیمیل بسازید. پس از ساخت حساب کاربری می توانید به راحتی در هر سایتی ثبت نام کنید، تنها کافی است که تیک گزینه  I’m not a robot را بزنید تا بدون درخواست کد فعال گردد.
من ربات نیستم

مطالب مرتبط

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید …

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بنر مجتمع فنی تهران