طراحی سایت اینتن
بنر مجتمع فنی تهران

حل مشکل قفل شدن بازی های PS4

0

قفل شدن بازی های PS4 | یکی از مشکلاتی که بسیاری از افراد با کنسول های بازی PS4 دارند این است که اساسا این بازی ها بعد از یک مدت طولانی بازی کردن ممکن است قفل شوند و در عین حال هزینه ی افراد به طور کلی از بین می رود و دیگر نمی توانند از این بازی ها استفاده نمایند. اکنون باید فکری به حال این شرایط کرد و از روش های ممکنه برای باز کردن قفل این سیتسم ها استفاده نمود. البته باید پیش از هر چیزی خدمت شما عرض کنیم که به هیچ عنوان بازی های هک شده و یا اکانت های ترکیبی را به شما پیشنهاد نمی کنیم و در مقاله های مختلف در سایت ها معایب بسیار زیاد بازی های هک شده را بر شمرده اند.

در صورتی که به هر دلیلی شما از اکانت های هک شده و یا ترکیبی استفاده نمودید و پس از گذشت مدتی بازی شما قفل شد تنها یک راه حل برای برطرف کردن این مسئله وجود دارد که احتمال دارد بتوانید قفل بازی ها را باز گردانید. در ادامه قصد داریم این روش را برای شما بازگو کنیم.

مرحله نخست

وارد اکانت ترکیبی و یا هک شده ی بازی شوید و سپس وارد قسمت Setting گردید.

قفل شدن بازی های PS4

مرحله دوم

گزینه ی playstation Network /Account management را انتخاب کنید.

قفل شدن بازی های PS4

مرحله سوم

گزینه ی Activate As Your Primary PS4 را انتخاب کنید.

قفل شدن بازی های PS4

مرحله چهارم

سپس در این مرحله گزینه ی Activate را انتخاب کنید.

قفل شدن بازی های PS4

مرحله پنجم

در همان صفحه گزینه ی playstation Network /Account management را انتخاب کنید و در آخر گزینه ی Restore licences را انتخاب کنید.

قفل شدن بازی های PS4

مرحله ششم

در نهایت از اکانت خود خارج شده و وارد اکانت خود شوید. مشاهده می کنید که قفل بازی ها پس از انجام این مراحل از بین رفته است. دقت کنید که این راه حل تنها در جواب می گوید که شخصی که اکانت آن هک شده پسورد اکانت را عوض نکرده باشند.

مطالب مرتبط

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید …

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بنر مجتمع فنی تهران