طراحی سایت اینتن

تلگرام پرتابل

0
تلگرام پرتابل
به این پست امتیاز دهید

تلگرام پرتابل : همانطور که از نام آن پیداست نسخه دسکتاپ پیام رسان محبوب تلگرام می باشد و تقریبا همگی با آن آشنایی کافی داریم ولی مجددا مروری بر قابلیت تلگرام در ادامه داشته ایم.

استفاده از برنامه تلگرام سبب می شود که افراد بدون محدودیت با دوستان خود به چت و گفتگو بپردازند. در تلگرام قابلیت های زیادی وجود دارد که استفاده از آنها سخت نیست .

گروه در تلگرام یکی از ویژگی های جالبی است که شما به وسیله آن می توانید با دوستان خود به صورت گروهی گفتگو کنید و حداکثر در یک گروه هزار نفر ممبر داشته باشید و آن را به صورت چندین نفر مدیریت نمایید و اگر پیامی را در آن حذف کنید برای همه ی اعضای گروه حذف خواهد شد.

در تلگرام می توانید فایل های متفاوتی نظیر عکس ، ویدئو و … را برای دوستانتان ارسال کنید و همیشه با خیال راحت پیام های خودتان را ارسال نمایید زیرا همه ی پیام های شما ذخیره می شوند تا بعدها اگر به آن نیازی داشتید به آنها دسترسی داشته باشید.

در کانال های تلگرامی هم می توانید ممبرهای زیادی داشته باشید و به صورت چندین نفره مانند گروه آنها را مدیریت نمایید ولی در کانال تنها مدیر می تواند متن ، فایل و … را برای کاربران خود اضافه نماید.

تلگرام قابلیت های زیادی دارد که به صورت مختصر عبارت اند از : ساخت گروه و امکان ارسال فایل و کلیپ و تصویر ، ساخت کانال و امکان اشتراک گذاری ، قابلیت چت و گفتگو ، قابلیت ارسال تصویر- ویدئو-فایل ، رایگان بودن برنامه بدون پرداخت نمودن هیچ گونه هزینه ی ، غیر قابل هک و دارا بودن امنیت بالایی در رمز نگاری و …

اگر می خواهید تلگرام پرتابل را دانلود نمایید می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید .

تلگرام پرتابل : Telegram Desktop 1.1.7 Portable

اگر می خواهید روزانه جدیدترین اخبار تکنولوژی را دریافت نمایید ، با زوم تک همراه باشید.

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.