تخفیفان تبلیغ

تلگرام خانواده سبز

۰

خانواده سبز : دانشمندان مطالعات زیادی را انجام داده اند که نشان میدهد خواندن مجله سبب بالا رفتن هوش و ذکاوت انسان می شود. کتاب ها و مجلات برخلاف تلویزیون شما را وادار می کند که استفاده ی بیشتری از مغزتان داشته باشید و سبب باهوش تر شدن شما می شوند.علاوه بر این موارد تحقیقات نشان می دهد که خواندن مجله سبب کاهش الزایمر در افراد می شود و حافظه را افزایش میدهد و همچنین سرعت گردش خون را می تواند بالا ببرد ، در نهایت مطالعه کردن و خواندن می تواند سبب بالا رفتن سلامت شما شود. اگر شما هم به خواندن مجله عادت کنید می توانید سطح خلاقیت خودتتان را افزایش بدهید.

خانواده سبز : مجله خانواده سبز به عنوان یکی از مجلاتی است که از گذشته تا کنون مخاطبان زیادی داشته است. این مجله در در مرداد ماه ۱۳۷۸ شمسی در زمینه خانوادگی، اجتماعی ، فرهنگی ، ورزشی منتشر شد.  اما بعد از تلاش های زیاد خانواده سبز موفق شده که در ۱۵مین سال انتشار خانواده سبز به عنوان یکی از پر خواننده ترین مجله ها در جهان باشد.

این مجله هر ۱۵ روز یکبار منتشر می شود و خوانندگان آن هر بار منتظر منتشر شدن نسخه جدید آن هستند. مدیران این مجله همواره سعی می کنند که در مجلات خود از خلاقیت ، نو آوری ، جدیدترین مطالب و …. استفاده کنند. اگر شما هم سری به سایت این مجله بزنید با مطالب متفاوتی در حوزه سرگرمی ، سبک زندگی ، مسابقه ،آشپزی و … روبرو می شوید که می توانید از هر کدام که می خواهید استفاده نمایید.

خوشبختانه مجله خانواده سبز در تلگرام کانالی تشکیل داده است که کاربران عزیز برای دنبال کردن خانواده سبز می توانند در آن عضو شوند. همانطور که می دانید کانال های زیادی در تلگرام وجود دارد که ممبرهای زیادی نیز در آنها عضو می باشند و از آنها استفاده می کنند.

کانال تلگرام خانواده سبز : https://telegram.me/ksabz_magazine

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

loading…