پخش زنده نمایشگاه CES 2014 : تلویزیون هوشمند سامسونگ با قابلیت خم شدن

1
SAMSUNG
SAMSUNG

سامسونگ همواره در زمینه ی تکنولوژی های مربوط به تلویزیون هوشمند و نوآوری های این زمینه پیشتاز بوده است و تقریبا بدون رقیب در این میدان یکه تاز است . به تازگی نیز در نمایشگاه CES 2014 ، سامسونگ نسل جدید نمایشگرهای هوشمند خود را با قابلیت بسیار جالبی به معرض نمایش گذاشته است . این نمایشگرهای ۴K ، دارای اندازه ی ۸۵ اینچی میباشند و نکته ی جالب این است که از فناوری OLED در ساخت آنها استفاده نشده است و این سری جدید ، همگی LED هستند .

SAMSUNG2
SAMSUNG

در کنترل هوشمند این تلویزیونها ، دکمه ای وجود دارد که به کاربر اجازه میدهد با فشردن آن ، صفحه ی نمایشگر را خم کند و به صورت محدب آنرا تماشا کند . این قابلیت آنجا کاربرد دارد که با توجه به سایز بزرگ این مانیتور ( ۸۵ اینچ ) ، گاهی اوقات شما نمیتوانید تمام صفحه را زیر نظر بگیرید و مثلا هنگام تماشای یک مسابقه ی فوتبال ، با استفاده از این قابلیت قادر خواهید بود تا احاطه ی بیشتری بر رزمین مسابقه داشته باشید .

صفحه ی نمایش این محصول قادر است تا به سرعت و تنها با فشردن یک دکمه ، دوباره به حالت اولیه ی خود برگردد و همان دید مسطح و Flat را به شما عرضه کند .

Smart_Control_for_2014_Samsung_Smart_TV
Smart_Control_for_2014_Samsung_Smart_TV

در این نمایشگاه ، نسخه ی دموی این نمایشگر با تعدادی از برنامه های کاربردی قرار داده شده است تا بازدیدکنندگان بتوانند از آنها در صفحه ی خمیده نیز استفاده کنند و تجربه ی جدید به دست بیاورند . این تلویزیون در ماه مارس سال ۲۰۱۴ میلادی و در کنفرانس خبری سامسونگ ، به طور رسمی معرفی خواهد شد .

SAMSUNG
SAMSUNG

هنوز قیمت و تاریخ عرضه ی این نمایشگر فوق پیشرفته به بازار عمومی اعلام نشده است ، اما به نظر میرسد با توجه به قابلیت جدید و امکانات زیادی که این نمایشگر دارد ، گرانترین محصول عرضه شده ی سامسونگ از ابتدای تاسیس کمپانی باشد .

منتظر اخبار جدیدتری از نمایشگاه CES 2014 باشید !

منبع : cnet

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

1 نظر

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.