طراحی سایت اینتن
بنر مجتمع فنی تهران

تفاهم نامه همکاری بین ایرانسل و استانداری اصفهان برای توسعه زیرساخت ها امضا شد

0

به گزارش زوم تک به نقل از روابط عمومی ایرانسل تفاهم نامه همکاری بین ایرانسل و استانداری اصفهان در راستای توسعه زیر ساخت های ارتباطی در شهر اصفهان امضا شد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، امروز صبح سه شنبه 23 مردادماه، این تفاهم‌نامه با دو هدف به‌کارگیری ظرفیت‌های استانداری اصفهان و ایرانسل در ارائه خدمات نوآورانه دیجیتال به افراد و سازمان‌های خصوصی و عمومی، دولتی و غیردولتی در استان اصفهان از طریق پیاده سازی راهکارهای اینترنت اشیا و اینترنت پهن‌باند و بهره‌برداری بهینه از زیرساخت‌های ارتباطی و سایر امکانات استان اصفهان در جهت ارائه خدمات مطلوب‌تر در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات به شهروندان اصفهانی امضا شد.

پیرو این تفاهم‌نامه استانداری اصفهان در بسترسازی و تأمین و استقرار سامانه‌های تخصصی مورد نیاز برای پیاده سازی راهکارهای مدیریت هوشمند شهری و ایجاد هماهنگی بین سازمان‌ها و دستگاه‌های مختلف زیر مجموعه استانداری اصفهان و سایرنهادها به منظور دستیابی به اهداف مدنظر با ایرانسل همکاری خواهد کرد.

همینطور ایرانسل، بزرگترین اپراتور دیتای کشور نیز با توجه به تفاهم‌نامه امضا شده در حوزه‌های مربوط به پیاده سازی راهکارهای شهر هوشمند و اینترنت پهن باند با استانداری اصفهان همکاری خواهد کرد.

پیش از این، ایرانسل برای نخستین بار در بندر انزلی سامانه شهر هوشمند و خدمات شهروندی هوشمند را با حضور رئیس جمهور ارائه کرده بود.

تگ ها
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بنر مجتمع فنی تهران