تصاویری از آپدیت جدید ویندوز ۸.۱ که منوی استارت ندارد

0

[starlist][/starlist]شرکت مایکروسافت قرار است نسخه هایی از آپدیت ویندوز ۸.۱ ارائه دهد که نسبت به ویندوز ۸ بسیار متفاوت می باشد و به گفته مسئولان این شرکت قرار است آخرین آپدیت در بهار سال آینده روانه بازار شود.

windows

آپدیت اول ویندوز ۸.۱ مربوط به رفع و عیب یابی از دکمه های اشتراک گذاری بین ویندوز فون ۸.۱ و ویندوز ۸.۱ می باشد که به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا راحت تر بتوانند برنامه های مورد نظر خودشان را طراحی کنند. یکی از اشخاص محرمانه ی روسی اسکرین شات هایی از ویندوز ۸.۱ منتشر کرده و ادعا کرده است که شرکت مایکروسافت این آپدیت را این ماه منتشر می کند.

تصاویری که در زیر مشاهده می کنید خود بخشی از آپدیت جدید ویندوز ۸.۱ می باشد ، اما خبری از امکانات جدید در این سیستم عامل نیست. به گفته ی مایکروسافت ممکن است در آینده در سری های بعدی آپدیت منوی استارت نیز به ویندوز اضافه شود اما شاید نبود این منوی استارت بهتر باشد و تنوع بیشتری به کاربر می دهد. مایکروسافت امیدوار است که این آپدیت در ماه مارس ۲۰۱۴ و نسخه ی عمومی آن در ماه آوریل منتشر شود.

در ماه آوریل امسال این شرکت میزبان کنفرانس توسعه دهندگان ۲۰۱۴ می باشد و قرار است در همان کنفرانس جزییات بیشتری در مورد این آپدیت به کاربرانش بدهد.

راستی اگر دوست دارید ویندوز ۸ تون رو به ۸.۱ ارتقا بدید حتما مقاله آموزش آپدیت کردن ویندوز ۸ به ویندوز ۸٫۱ رو بخونید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.