تبلیغ تحقیر آمیز لومیا ۲۵۲۰ علیه آیپد

2

تبلت جدید نوکیا لومیا ۲۰۵۰ یک تبلت بسیار عالی استو هیچ شکی در آن نیست اما به تازگی شرکت نوکیا یک تبلیغ تمسخر آمیزی را علیه تبلت های آیپد منتشر کرده است که تبلت های خودش را سر تر از تبلت های اپل می داند. این ویدئو را می توانید در زیر مشاهده کنید.

[hdwplayer id=8]

این تبلیغ ، که نوکیا آن را در یوتیوب منتشر کرده است یک تبلیغ ۱ دقیقه ای است که یک تبلت شبیه به آیپد را نشان می دهد اما شرکت نوکیا در این تبلیغ شکست سختی خورده است نکته جالب در این کلیپ این است که این شخصی که در ویدئو مشاهده می کنید نمای تواند کارهای خودش را با تبلت یعنی همان آیپد انجام دهد بنابراین مجبور می شود که لپ تاپ خودش را در بیاورد. سپس باتری دستگاهش تمام می شود و دوباره مجبور می شود که از لپ تاپ خودش استفاده کند . سرانجام این مرد یک خانمی را با یک تبلت نوکیا ۲۵۲۰ همراه با کیبورد مشاهده می کند که به سمت کافی شاپ می آید و مشکل همین جا پیدا می شود.

مشکلی که پیش می آید این است که کیبوردی که برای لومیا ۲۵۲۰ طراحی شده است برای آیپد ساخته نشده است و کار نمی کند . دوم عمر باتری است که نوکیا لومیا ۲۵۲۰ عملکرد بهتری در این ویدئو دارد. بنابراین ما فکر می کنیم که این دو عملکرد بهتری و بیشتری دارد اما در این تبلیغ نوکیا سعی می کند که خودش را وارد بازار تجارت کند.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

2 نظرات

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.