عضویت در کانال تلگرام زوم تک

با پورشه ۹۱۱R آشنا شوید!

۰

کمپانی پورشه، در حال کار بر روی دو اتومبیل جدید است. این دو اتومبیل پورشه ۹۱۱ GT3 و پورشه ۹۱۱ GT3 RS هستند. هر دوی این خودرو های یاد شده با سیستم انتقال  اتوماتیک PDK مخصوص کمپانی پورشه هستند. در حال حاضر، در کنار ۹۱۱ GTS شایعه شده است که پورشه در حال کار روی خودرو جدیدی است. این خودرو که به تازگی هم عکس هایی از آن منتشر شده است، پورشه ۹۱۱R نام خواهد داشت.

به تازگی، عکس هایی جدید از خودوری در سری خودرو های پورشه ۹۱۱ منتشر شده است. در عکس هایی که فاش شده است، به نظر میرسد که نشان بر سری جدید با نام پورشه ۹۱۱R دارد. در عکس های موجود میتوانید مشاهده کنید که ۹۱۱R چگونه طراحی شده است و چقدر به خودوری پیشین خودش، یعنی GT3 شباهت دارد.

با پورشه 911R آشنا شوید!بر اساس اطلاعات موجود که توسط منابع معتبر و آگاه از کمپانی پورشه منتشر شده است، انتظار میرود که این خودرو سری جدید، بین ۴۷۵ تا ۵۰۰ اسب بخا قدرت داشته باشد. همچنین از لحاظ طراحی بدنه، پیشینی شده است که در نسخه ی نهایی، پورشه خودور ۹۱۱R را با وجود یک اسپویلر در بخش پشتی تولید و ارائه نماید.

با پورشه 911R آشنا شوید!بر اساس شایعاتی که در رابطه با این خودور به وجود آمده است، پیشبینی میشود که اسپویلر عقب ۹۱۱R  متحرک باشد و به شکل خودکار در مواقع لزوم اعمال مختلفی انجام دهد. همانطور که گفتیم این خودرو جدید، شباهت بسیار زیادی به همتای خودش یعنی ۹۱۱GT3 دارد.

در عکس هایی که منتشر شده است، شاهد یک نمونه ی پیش تولید از ۹۱۱R هستیم که احتمالا برای تست های قبل از تولید انبوه آماده سازی میشود. در حال حاضر جزئیات بیشتری از این خودور و قیمت و مشخصات فنی آن مشخص نیست. اما مشخصا به ۹۱۱GT3 نزدیک خواهد بود.

برای آگاهی از آخرین اخبار و تازه های دنیای تکنولوژی و پیوستن به کانال زوم تک در تلگرام، اینجا کلیک کنید.

منبع: geeky-gadgets

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.