طراحی سایت اینتن
بنر مجتمع فنی تهران

بررسی اپلیکیشن پیدو : پمپ پنزین سیار را از پیدو بخرید !

0

اپلیکیشن پیدو | همانطور که شاهد هستید هر روز در کشور ما بیشتر امکانات رفاهی به سمت آنلاین شدن پیش می روند و به صورتی است که تنها با یک گوشی هوشمند می توانید به راحتی بسیاری از کارها روزمره ی خود را انجام بدهید. اگر نگاهی به اپلیکیشن های طراحی شده بیندازید نام های متفاوتی را خواهید یافت که هر کدام یک بخشی از مشکلات افراد را برطرف می سازند. این بار قصد داریم اپلیکیشنی به نام پیدو را برای شما معرفی کنیم که یک نیاز شاید غیر متعارف یا برای برخی ها نیاز اساسی را برطرف می سازد.

اپلیکیشن پیدو پمپ پنزین سیار

آیا تا به حال شده است که در خیابان های تهران به دنبال پمپ بنزین بگردید ولی به دلیل ترافیک شدید نتوانید پمپ بنزین پیدا کنید و سبب شود که بنزین شما تمام شده و از مسیر خود باز بمانید؟! یک لحظه خود را در این شرایط تصور کنید! چه کاری انجام می دهید؟. بسیاری از افراد در این شرایط اتومبیل خود را در کنار خیابان پارک کرده و با یک 4 لیتری منتظر می مانند تا کسی برایشان بنزین بیاورد تا خود را به پمپ بنزین برسانند و برخی از افراد نیز  اتومبیل خود را در کنار خیابان پارک می کنند و به پمپ بنزین رفته و برای اتومبیل خود بنزین می آورند.

اما تمامی این کارها بسیار دشوار می باشند، مخصوصا اگر عجله داشته باشید یا قرار کاری داشته باشید واقعا دردسر است. اپلیکیشن پیدو این مشکل را برای شما برطرف کرده است، همین الان این پلیکیشن را حتما از طریق لینک دانلود زیر برای گوشی خود نصب کنید و از اتفاقی که برایتان شرح دادیم جلوگیری نمایم. با این پلیکیشن می توانید در سریعترین زمان ممکن باک خودروی خود را پر کنید. پیدو در زیر نظر شرکت پتروآیریک کارآفرینان پارسیان به صورت انحصاری خدمات سوخت رسانی را به مدل های مختلفی برای شما ارائه می دهد.

با استفاده از این اپلیکیشن در ابتدا باید موقعیت مکانی خود را در روی Google Maps انتخاب کرده و ارسال نمایید، سپس از روی لیستی که برای شما نمایان می گردد مقدار بنزینی که برای اتومبیل خود می خواهید را انتخاب نمایید. در ادامه مشخصات خودرویتان را وارد می نمایید و به صورت آنلاین منتظر می مانید تا خودروی تانکر سوخت رسانی به سمت شما بیاید.

یکی از ویژگی های جذاب در این اپلیکیشن این است که می توانید در هر لحظه پروسه ی ارسال بنزین را دنبال نمایید و بدانید خودروی حامل سوخت سفارش داده شده ی شما در حال چه کاریست؟!

این روزها دیگر محدودیت معنایی ندارد و تنها به یک اینترنت و گوشی هوشمند احتیاج دارید تا بتوانید نیازهای ضروری خود را برطرف نمایید.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بنر مجتمع فنی تهران