طراحی سایت اینتن

بررسی و دانلود اپلیکیشن‌ ایوا

0
بررسی و دانلود اپلیکیشن‌ ایوا
به این پست امتیاز دهید

در میان تمامی اپلیکیشن های پرداختی شرکت پرداخت الکترونیک سداد که وابسته به بانک ملی می باشد، اقدام به ارائه ی اپلیکیشن پرداختی به نام ایوا کرده است که از طریق گوگل پلی، کافه بازار و اپ استور و همچنین سایت خود شرکت سداد قابل دسترسی و دانلود می باشد. اپلیکیشن های بیشتری را از اپ شو دنبال کنید.

نحوه ثبت نام در اپلیکیشن ایوا

پس از اینکه ایوا را دانلود کردید باید در ابتدا شماره موبایل خود را وارد نمایید تا برایتان کد فعالسازی پیامک گردد. پس از دریافت کد فعالسازی ستاره ای در پایین قرار دارد که آن را به سمت بالا پرتاب نمایید و سپس کد فعالسازی را وارد نموده و دوباره ستاره را به سمت بالا پرتاپ کنید تا وارد برنامه گردید. لازم به ذکر است که وارد کردن شماره تلفن معرف اجباری نیست.

اپلیکیشن‌ ایوا

منوی اپلیکیشن ایوا

در منوی اپلیکیشن ایوا سه قسمت با عناوین پاتوق، پرداخت و بازی وجود دارد که با انتخاب هر کدام از این امکانات، ستاره ی آن بخش پرتاب شده و طناب آسانسور را پاره می نماید و آن ویژگی برای شما فعال می گردد.

  • پرداخت

در این بخش 6 قسمت وجود دارد که هر کدام را به طور مختصر برایتان شرح می دهیم؛

  1. پرداخت قبض: در ای قسمت می توانید تمامی قبوض تلفن، آب، برق و گاز خود را پرداخت نمایید و تنها به شناسه پرداخت و شناسه قبض خود احتیاج دارید
  2. خرید شارژ: در این بخش می توانید هم به صورت مستقیم و هم به صورت دریافت کد شارژ اقدام به خرید شارژ برای سیمکارت های اعتباری همراه اول، ایرانسل و رایتل نمایید و تنها به شماره کارت و رمز دوم کارت بانکی خود احتیاج دارید.
  3. پرداخت جرایم راهنمایی و رانندگی: این اپلیکیشن به دلیل این که وابسته به سیستم پرداخت آنلاین بانک ملی می باشد، امکان پرداخت جرائم راهنمایی و رانندگی را برای کاربران فراهم نموده است و در این بخش کاربران علاوه بر نیاز به اطلاعات کارت بانکی خود به شماره ی 8 رقمی پشت کارت شناسایی وسیله ی نقلیه احتیاج دارند تا بتوانند جرائم خود را پرداخت نمایند.
  4. خرید: در این قسمت می توانید یا وارد کردن شماره ترمینال و شماره پذیرنده ای که از این اپلیکیشن پشتیبانی می نماید، هزینه ی خریدهای خود را پرداخت نمایید.
  5. مهربانی: از طریق این فیلد می توانید به راحتی به یک فرد نیکوکار تبدیل گردید و کارهای خیر نیز انجام دهید.
  6. عوارض خروج از کشور: همانطور که می دانید عوارض خروج از کشور از طریق بانک ملی دریافت و پرداخت می گردد و به همین دلیل در اپلیکیشن ایوا نیز این امکان برای کاربران فراهم شده است که بتوانند بدون مراجعه حضوری به بانک این عوارض را پرداخت نمایند.
  • پاتوق

در این بخش می توانید با دوستان خود یک گپ کوچکی راه بیندازید و بایکدیگر در محیط این اپلیکیشن صحبت کنید و همچنین در این بخش یک بازی نیز برای کاربران طراحی شده است تا بتوانند در این اپلیکیشن سرگرمی نیز داشته باشند.

  • بازی

در این بخش یک بازی موشک برای کاربران در نظر گرفته شده است که همین بازی در بخش پاتوق نیز مشاهده می گردد.

اپلیکیشن‌ ایوا

دانلود اپلیکیشن ایوا برای اندروید

دانلود اپلیکیشن ایوا برای آیفون

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.