استارتاپ ویکند اهواز

0

استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی و تجربی است که در شهرهای جهان برگزار می گردداین رویداد آموزشی در طی ۳ روز متوالی برگزار می گردد. در این همایش آموشی و تجربی متخصصان مختلفی از برنامه نویسان ، مدیران تجاری ، بازاریاب های حرفه ای و طراحان گرافیک ، طراحان وبسایت جمع می شوند و تجربیات و دانسته های خود را در معرض نمایش همکاران و علاقه مندان استارتاپ قرار می دهند.

startup-weekend-ahwaz

 

در این رویداد آموزشی متخصصان و شرکت کنندگان گروه ها چند نفره تشکیل داده و ایده های کارآفرینانه ی خود را در عرض این سه روز به عمل تبدیل می کنند. این رویداد آموزشی شهر های جهان برگزار می شد تا اینکه شرکت خاورزمین اولین برگزار کننده ی استارتاپ در ایران و در شهر تهران شد ، پس از تهران این استارتاپ در شهر های دیگر هم برگزار شد ، اینک نوبت شهری از خطه جنوب یعنی اهواز است .

استارتاپ ویکند اهواز در تاریخ  ۸ – ۱۰ آبان ماه ۱۳۹۲ در مرکز آموزشی جهاد دانشگاهی اهواز برگزار خواهد شد ، برگزار کنندگان این رویداد آموزشی آقایان سید رضا علوی ، مهدی آقا کوچک و سرکار خانم ندا شفیعی خواهند بود . داوران این استارتاپ ویکند آقایان مهدی جباری “مدیر اجرایی کانون تبلیغاتی فارابی” ، سیروس داودی “مدرس، مشاور و مربی کارآفرینی” ، سید رضا علوی “مدرس، مشاور و مربی کارآفرینی” خواهند بود.

شرکت کنندگان این رویداد آموزشی می توانند از حضور مربیان رضا میرانی “مدیر کارآفرینی و اشتغال سازمان کار خوزستان ” ، رحیم امیری ” کارآفرین و مدرس انسیتو ایز ایران ” ، هادی بیــنا” کارآفرین و مدرس دانشگاه” ، ارسلان پورحلاجی “گرافیست، طراح وب، ایده پرداز و عکاس تبلیغاتی” ، منصور کلاه کج “استاد دانشگاه، پزوهشگر و کارآفرین” ، سمیه سلحشورفر “کارآفرین و گرافیست” و راحله حقی “کارآفرین، مدرس و پژوهشگر فناوری اطلاعات” استفاده کنند.

منبع : زوم لینک

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.