عضویت در کانال تلگرام زوم تک

ارزش و زمان عرضه سری جدید سامسونگ گلکسی A مشخص شد

۰

خانواده ی گلکسی A از میان رده های خوش قیمت کمپانی سامسونگ اند. سری A در واقع از پر فروش ترین گوشی های آن هستند که در آمار فروش این کمپانی نقش اساسی دارند.  سری A با سه گوشی A3، A5 و A7 شناخته میشوند. اما همانطور که در خبر های قبلی گفتیم، سامسونگ قصد دارد سری جدید این گوشی ها را روانه ی بازار کند.

طراحی عالی، باتری هایی با ظرفیت بیشتر، پردانده ی جدید، دوربین های بهتر و صفحه نمایش نو همگی ویژگی هایی بودند که در معرفی نسل جدید خانواده ی گلکسی A یافت میشدند. این پیشرفت های همگی باعث شدند تا حس و حال متفاوتی نسبت به سری قدیمی داشته باشیم. حتی اکنون گلکسی A5 و A7 به سنسور تشخیص اثر انگشت مجهز هستند.

با توجه به گزارشاتی که منتشر شده اند، نسخه های جدید A3،A5 و A7در اواسط دسامبر در بازار چین عرضه خواهد شد و پس از در سایر نقاط راه پیدا خواهد کرد.

بر اساس قیمت هایی که اعلام شده، گلکسی A3 نسخه ی ۲۰۱۶  با بهای ۳۲۹ دلار، گلکسی A5 با قیمت ۳۹۹ دلار و گلکسی A7 احتمالا با قیمت ۴۹۹ دلار عرضه خواهد شد.

با توجه با این قیمت ها در نسخه ی جدید سری A، شاهد افزایش چندانی در بهای آن نیستیم و البته میتوان به کاهش قیمت آن در آینده نیز امیدوار بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.