تخفیفان تبلیغ

احتمالا اپل از صفحه نمایش های اولد ال جی دیسپلی در آیفون های جدیدش استفاده کند

۰

صفحه نمایش های اولد ال جی دیسپلی | پیش از معرفی آیفون های جدید کمپانی اپل خبرهای بسیاری درخصوص استفاده ی اپل از پنل های صفحه نمایش کمپانی هایی نظیر ال جی و هوآوی منتشر شده بود و شایعات فراوانی درخصوص عدم همکاری اپل با سامسونگ برای آیفون های ۲۰۱۸ منتشر شده بود اما اکنون گویا کمپانی اپل برای تولید آیفون های ۲۰۱۸ از پنل های اولد ال جی دیسپلی استفاده خواهد کرد.

صفحه نمایش های اولد ال جی دیسپلی

با ورود کمپانی ال جی به بازی تولید صفحه نمایش های اولد، اتکای کمپانی اپل به سامسونگ را کاهش می دهد. بر اساس گزارش منتشر شده از سوی رسانه های کره ای اپل کمپانی ال جی را به عنوان دومین تامین کننده پنل های اولد خود انتخاب کرده است. شایعات مربوط به استفاده کمپانی اپل از صفحه نمایش های اولد ال جی به منظور کاهش اتکا به کمپانی سامسونگ از خرداد ماه سال جاری آغاز شده است و هم اکنون بعضی از رسانه های کره ای به نقل از منابعی غیر مشخص ادعای قبولی صفحه نمایش های این کمپانی در تست کیفیت کمپانی اپل را دارند.

ال جی دیسپلی

از زمان معرفی آیفون X در سال گذشته ی میلادی انحصار تولید پنل های اولد این گوشی هوشمند در دست کمپانی سامسونگ بوده است. کمپانی سامسونگ که تعهد به تامین ۱۰۰ میلیون پنل داشته است به لطف نبود رقیب قدرتمند در قیمت گذاری از دست باز برخوردار بود ولی در صورت سپردن بعضی از این سفارش ها به کمپانی ال جی، آزادی عمل خود را تا حدودی از دست خواهد داد.

در صورت عملی شدن چنین قراردادی شاهد استفاده از پنل های صفحه نمایش اولد ال جی در گوشی های آیفون های XS و XS Max خواهیم بود، زیرا کمپانی اپل به منظور پایین نگه داشتن قیمت در آیفون XR از پنل LCD استفاده نموده است.

مطالب مرتبط

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید …

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

loading…