طراحی سایت اینتن

آیفون روانشناس

۱

آیفون این روزها داره کارهای جدید و بازهم طبق معمول متفاوت از خودش نشون بده تا همچنان برسر زبان ها و تیتر اول اخبار و مجلات و روزنامه ها باشه و و هم اینکه در دست اغلب کاربران دیده بشه.

iphone

iphone

بعد از اینکه گجتی ساخته بود که روی آیفون نصب میشد و کلسترول رو اندازه میگرفت حالا اپلیکیشینی برای آیفون معرفی کرده که  کاری متفاوت تری انجام میده و و تورو به حس آرامش وا میداره و در واقع باید بگیم آیفون روانشناس میشود. این روزها آیفون مارو یاد کاراگاه گجت میندازه که در هر سختی و مشکلی گجت هایی داشت که به دادش برسه و حالا کاراگاه آیفون داره  به چنین شخصیتی میشه تبدیل میشه.

اپلیکیشن برای روح انسان ، اپلیکیشنی که به حالت بایوفیدبک عمل میکند . بایوفیدبک به این معنی که حالات روحی و عاطفی همچون دلشوره و دلواپسی و افسردگی و ناراحتی شمارا ازطریق تعدیل اعمال غیر ارادی مثل فشار خون  و تپش قلب به کمک ابزار الکترونیکی کنترل کند. و اما برای استفاده از این نرم افزار باید چه کاری انجام دهیم: ببرای استفاده باید کاربر انگشت خودش را برروی لنز گوشی خود قرار دهد تا حسگر این نرم افزار ، تپش قلب و تغییرات ضربات ان را اندازه گیری کند.

redpurpleflower

سپس با توجه به سن ، وزن ، و جنسیت کاربر ، این نرم افزار میتواند میزان استرس  کاربر را با طیف های رنگی متنوع نمایش بده  که هرکدام از ان رنگ ها نشان دهنده حالات روحی کاربر می باشد. همچنین این نرم افزار دارای  تصاویر و موسیقی های مختص  ارام بخشی است که میتواند به کاهش استرس کاربر کمک کند و بطور همزمان برنامه ی داخلی اینم نرم افزار به شما کمک میکنه به شکل نرمال نفس بکشید  برای این منظور باید به صفخه نمایش موبایل نگاه کنید  تا pluse را ببینید ناحیه ای تاریک که شبیه به نمودار سینوسی است  که بالا و پایین میرود  با بالا رفتن شاخص ، نفس بگیرید و با پایین رفتن ان بازدم انجام دهید این کار باعث تنظیم تنفس و کاهش استرس شما میشود.

منبع:  IOS NEWS

loading...

یک نظر برای “آیفون روانشناس”

  1. امین بخشوده گفت:

    همه چیز گفته شد غیر از اسم برنامه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.