طراحی سایت اینتن

آموزش vmware

0
آموزش vmware
به این پست امتیاز دهید

vmware جز  یکی از برنامه های قدرتمند است که از سال 2005 در زمینه مجازی سازی فعالیت داشته است.کاربران زیادی طی این فاصله از این نرم افزار استفاده کرده اند و سبب شده تا افراد زیادی آن را به عنوان یک برنامه محبوب بشناسند.

vmware

در vmware  توانایی های زیادی وجود دارد که یکی از آنها پیاده سازی نمودن ماشین های مجازی زیاد با کنترل پنل های متفاوت و سیستم عامل ها می باشد البته روی سیستمی که امکان مجازی سازی در آن محیا باشد.

wmwareهمانطور که پیش تر بیان کرده ایم با استفاده کاربران از vmware  ، می توان سبب کاهش هزینه ها ،بهبود کارایی در تولید نرم افزارها و بالا بردن انعطاف پذیری شد.

زمانی که شما vmware   را بر روی کامپیوترتان نصب می کنید در واقع اولین گام را برای انتقال ساختار IT موجود به یک ساختار مجازی را برداشته اید.قابلیت های زیادی با vmware    پدید می آید که همگی سبب می شوند برای مدیران سیستم و توسعه دهندگان IT به عنوان یک ضرورت شناخته شود.

همه ی مجازی شده ها به وسیله vmware  قابل تقسیم بندی می باشند که همین موضوع به عنوان یکی از قابلیت های اصلی این برنامه به شمار می رود.همچنین می توان به وسیله ی آن راه اندازی شبکه های پیچیده مجازی را انجام داد و بصورت همزمان نرم افزارهای مختلفی را در بسیاری از محیط ها اجرا نمود ، همه ی این موارد را می توان بر روی تنها یک سیستم انجام داد.

زمانی که از این برنامه استفاده کنید می توانید بدون اینکه مجددا هارد را پارتیشن بندی کنید اقدام به نصب سیستم عامل جدید نمایید و بدون اینکه نیازی به بوت کردن سیستم باشد ،می توان بین سیستم عامل های نصب شده جابه جا شد.

دانلود VMware

در ادامه این پست فایل پی دی اف آموزش VMware برای دانلود برای شما عزیزان اماده شده است که نویسنده آن فرشید باباجانی می باشد.

دانلود = VMware

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.