طراحی سایت اینتن
بنر مجتمع فنی تهران

اپلیکیشن آقای املاک ؛ برای یافتن ملک مورد نظرتان حتما بخوانید

0

اپلیکیشن آقای املاک ؛ برای یافتن ملک مورد نظرتان حتما بخوانید : یک برنامه به اسم آقای املاک یا به انگلیسی MrEstate نرم افزاری مربوط به تمام وجه های ساختمانی و املاک است که در ادامه بیشتر با این برنامه آشنا می شوید.

برنامه های موجود برای گوشی های تلفن همراه در چند سال گذشته رشد زیادی داشته اند و در اکثر زمینه ها موجود هستند این برنامه ها اوایل برای اطلاع رسانی و آگاهی مردم به وجود آمدند و بعد ها برنامه های با عنوان فروشگاه نیز به آن ها اضافه شدند. این برنامه های فروشگاهی مزایای زیادی منجمله صرف جویی در وقت، کمترشدن ترافیک برای انجام کار ها سرعت بیشتر در انجام وظایف و … دارند.

رسیدگی به ساختمان ها، ترمیم و مرمت کاری زمان بر و بسیار سخت می باشد. مدتی قبل بهترین و رایج ترین راه برای این کار استفاده از کمپانی های مرتبط و همچنین اعلامیه و آگهی ها، معرفی به وسیله آشنایان و آگهی هایی که بر روی دیوار نصب می شدند، بود. اما با پیشرفت تکنولوژی اکنون با استفاده از برنامه های دیجیتالی مثل مستر املاک این کار دیگر به سختی قبل نیست و راحتر شده است. با قرار گرفتن این برنامه در معرض عموم امکاناتی را بدون داشتن هزینه های زیاد در دسترس کار بران قرار می دهد. این برنامه علاوه بر کاربرد های گفته شده ، مواردی مثل رهن ، اجاره و خرید را می تواند انجام دهد و این تنها قسمتی از آپشن های آن است. برای معرفی خلاصه و کاربردی این برنامه موارد زیر را می توان نام برد.

اپلیکیشن آقای املاک

این اپلیکیشن به صورت دقیق مورد بررسی قرار گرفته است و توانسته در قسمت های مختلف مانند املاک و همچنین ارائه برنامه های مربوط به شغل های بنگاهی نیز دست داشته باشد. این برنامه مورد استفاده تمامی پیمانکاران و شاغلان در قسمت ساختمانی است. اپلیکیشن آقای املاک سرعت بالا و امنیت قابل قبولی دارد که به چهار قسمت خدماتی و تاسیساتی ، ساختمانی ، تزیینی تقسیم میشود و به وسیله نقشه که در برنامه موجود است به یک دیگر مرتبط می شوند.

برای مثال شما می خواهید کاغذ دیواری خانه یا مغازه را عوض کنید یا مغازه مربوط به آن را دارید و می خواهید سرویس ارائه دهید، آگهی مربوط را در برنامه قرار می دهید و  مشتریان خود را پیدا می کنید. این برنامه تمامی مشکلاتی مانند نداشتن پول برای تبلیغ ، وقت کم برای مراجعه و انتخاب های متفاوت را دارد.

ساختار صفحه اصلی آقای املاک

صفحه اصلی این برنامه به صورت بسیار ساده طراحی شده تا کار با آن راحت باشد. در قسمت بالایی آن و نوار بالایی انتخاب شهر مورد نظر و محل کار و در قسمت پایانی آن صفحه اصلی برنامه، سرچ و افزودن آگهی های تازه و پروفیل های مربوطه قرار دارد.

آقای املاک

در قسمت اصلی برنامه نیاز های مربوط به خدمات تقسیم شده است.

برخی از ویژگی های برنامه

در این برنامه دو بخش در ارایه امکانات وجود دارد.

  1. نیازمندی ها که برای اشخاص و کسانی که برای ساختمان اطلاعات نیاز دارند تعبیه شده است.
  2. پیمانکاران که برای افرادی در قسمت ساختمان می تواند خدمات ارائه دهند.

آقای املاک

افراد می تواندند در این دو قسمت به صورت رایگان خدمات ارائه دهند. همچنین اعلامیه و آگهی ها هم به صورت شهر و مورد انتخابی تقسیم می شوند و بروی نقشه و تا حدود ۴۰۰ شهر موجود است.

آقای املاک

همان طور که گفته شد این برنامه حدود ۴ مورد از آپشن های ساختمانی را آریه می دهد. این موارد شامل؛ تاسیساتی، ساختمانی، تزیینی، خدماتی هستند.

آقای املاک

تاسیساتی آقای املاک

در این بخش سرویس و امکانات برای نگهداری و همچنین تعمیر قسمتی از ساختمان را ارائه می دهد و در ۱۹ دسته متفاوت موجود است. برای استفاده از این بخشها بر قسمت مورد نیاز کلیک کنید تا افرادی که خدمات را ارائه می دهند را مشاهده نمایید. همچنین می توانید اطلاعات دقیقی از فرد، سابقه خدمات، شماره تماس و سایر را مشاهده کنید. این برنامه قادر است تا آگهی های نصب شده در نزدیکی شهر و محل سکونت شمارا نشان دهد و با کلیک در قسمت چاپ و روشن کردن GPS گوشی خود محل دقیق آگهی ها را ببینید.

آقای املاک

ساختمانی آقای املاک

این قسمت دارای ۳۸ قسمت بسیار تخصصی است و دو قسمت پیمانکار و کاربران تقسیم شده است.

آقای املاک

تزیینی آقای املاک

در این قسمت افراد فعال در خدمات داخلی و تزیینی ساختمان فعالیت دارند و دارای بیست قسمت مختلف است.

خدماتی آقای املاک

بخش آخر برنامه قسمت خدماتی آن است. در این قسمت فعالیت های ساختمانی انجام می گیرد.

آقای املاک

برای دانلود این اپلیکیشن می توانید از صفحه این اپلیکیشن در کافه بازار دیدن کنید :

دانلود از کافه بازار اندروید

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بنر مجتمع فنی تهران