Znaps یک پورت شارژ مغناطیسی به تمام گوشی های هوشمند اضافه میکند

0
Znaps یک پورت شارژ مغناطیسی به تمام گوشی های هوشمند اضافه میکند

شاید اپل در میان دوست داران اندروید کمپانی مورد علاقه کسی نباشد، اما باید آنها را برای ساخت شارژر های MagSafe تحسین کنیم. این راحت ترین . امن ترین شیوه شارژی ست که تا به حال دیده ایم. در واقع، جای تعجب دارد که چرا این قابلی را به گوشی هایش اضافه نکرده است. در هر صورت کمپانی دیگری در این راه از آنها سبقت گرفته است.
Znaps همین هفته توسط Kickstarter معرفی شد. و ایده عالی به نظر میرسد که باید سال ها پیش اجرا میشد. در حقیقت، Znaps یک آداپتور است که هر microUSB یا پورت برقی را به یک شارژر مغناطیسی تبدیل میکند.شما به سادگی آن را به پرت مورد نظرتان وصل میکنید و یک بر آمدگی کوچک بوجود می آید، اما آنقدر کوچک است شما حتی آن را احساس نمیکنید. Znaps حتی ادعا میکند که شما بدون بروز هیچ مشکلی میتوانید از دستگاهتان استفاده کنید.
نصب آن واقعا نمیتوانست آسان تر باشد. و شما حتی نمیتوانید تصور کنید که ابزاری شبیه به این چقدر راحت هستند. فقط راجع به آن فکر کنید. اینها ابزاری هستند که ما در تمام طول روز با خود حمل میکنیم، و خیلی زیاد هم شارژشان میکنیم. گوشی ها بسیار بیشتر از کامپیوتر ها در معرض حوادث هستند، با این حال ایده ی MagSafe هنوز توسط صنعت گوشی اجرا نشده است.
نکته جالب اینجاست که کارکنان Znaps توانستند با ساخت یک آداپتور برای شارژر های کنونی، از دادخواستی که اپل ممکن بود ارائه دهد جلوگیری کنند. تولید یک کابل ممکن بود صبر اپل را از بین ببرد و همه میدانند که اپل به هیچ عنوان طرفدار کپی هایی که از روی آنها میشود نیست! ضمنا، به نظر میرسد که این سیستم کارایی کابل شما را کاهش نمیدهد. این اداپتور از شارژ سریع ۲.۰، انتقال دیتا و تمام استفاده های دیگری که از کابل خود میبرید، پشتیبانی میکند.

گمان میکنم چیزی که بیشتر مرا به وجد می آورد این است که دیگر نیازی نیست نگران دستگاه هایی از پلت فرم های مختلف باشید. برای مثال، احتمالا میتوانید از یک شارژر microUSB با یک آداپتور برای شارژ آیفونتان استفاده کنید.

همانطور که تیم Znaps در Kickstarter به آن اشاره کردند، دیگر نیازی نیست نگران کشیده شدن ناگهانی گوشیتان باشید. شارژ کردن بسیار آسان میشود ( حتی بدون نگاه کردن هم میتوانید آن را وصل کنید ). و از آنجایی که Znaps از نفوذ آب به پورت microUSB جلوگیری میکند، میتوان گفت که گوشی شما تا حدی ضد آب خواهد شد.

بهترین نکته راجع به Znaps قیمت بسیار پایین آن است. میتوانید آداپتور و کانکتر را فقط با قیمت ۹ دلار آمریکا تهیه کنید، و آنها یک حساب رس برای سفارش رسمی در اختیارتان میگذارند.

هنوز برنامه ای برای پشتیبانی از USB-C وجود ندارد، اما تیم ادعا میکند که اگر این محصول در کمپین کیک استارتر فروش خوبی داشته باشد، روی آن کار خواهند کرد…. که داشته. آنها دو برابر بیشتر از حد انتظارشان که ۱۲۰۰۰۰ دلار بود، فروش داشتند و هنوز ۲۶ روز از زمان اتمام این کمپین باقی ست.

من عاشق این محصول هستم و همینجا این موضوع را اعلام میکنم. واقعا از کابل هایی که روی زمین ریخته متنفرم. آن ها اعصاب خرد کن هستند و به راحتی خراب میشوند. نمیخواهم بگویم که اگر کسی هنگام استفاده به طور اتفاقی آنها را بکشد، چه خسارتی ممکن است وارد شود. مطالعه جدیدی در Zagg نشان میدهد که ۴۸ درصد کاربران گوشی های هوشمند با گوشی های اسیب دیده زندگی میکنند. چیزی مثل Znaps مطمئنا در کاهش این رقم موثر خواهد بود.

شارژر های بی سیم هم خوب هستند اما سرعت شارژ پایین تری دارند و انتقال اطلاعات با آن ها غیر ممکن است. متاسفانه ما هنوز هم به کابل ها نیاز داریم پس حداقل باید نمونه های بهتری از آن ها را داشته باشیم. اگر این محصول را خریداری کردید در قسمت نظرات احساس خود را راجب به این محصول کوچک به ما بگویید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.