زمان ارائه ویندوز ۱۰ اول آگوست برای مشتریان مایکروسافت

0
493

تاریخ پخش ویندوز ۱۰

گرچه مایکروسافت ویندوز ۱۰ را در ۲۹ جولای به پخش میرساند ولی این بدان معنا نیست که در همان روز مردم عادی بتوانند از آن استفاده کنند بلکه فقط کارکنان داخلی مایکروسافت که نسخه های قبلی آن را  استفاده کرده اند به این سیستم عامل در این روز دسترسی خواهند داشت . مشتریان شرکت نیز خیلی زمان زیادی را صبر نخواهند کرد و میتوانند نسخه های windows 10 enterprise و windows 10 education را در اول آگوست دریافت کنند هرچند مشتریان شخصی میبایست پیش از موعد آنرا سفارش دهند .

ویندوز سرویس دهنده

تری مریسون مدیر جدید بخش ویندوز و دیوایس های مایکروسافت نیز در وبلاگ رسمی مایکروسافت تاریخ انتشار ویندوز و آپدیت های آن را اعلام کرد . بدین ترتیب ۲۹ جولای ویندوز ۱۰ برای کارکنان شرکت و بعد از آن ادامه ی فروش برای کاربرانی که از پیش رزرو کرده اند . دلیل برنامه ریزی برای سیستم عامل جدید این بود که این فرصت را بدست آوریم تا نظرها و فیدبک های کاربران و آنها را در نسخه های بعدی اعمال کنیم .  استراتژی ویندوز این است که از ویندوز به یک نرم افزار سرویس دهنده با آپگرید های منظم و بهبود یافته شدن آن برای کاربران تغییر موضع دهد .

شرکت کاربرمحور

برای کاربرانی که از محصول جدید راضی نباشند نیز تدابیری اندیشیده شده است به طوری که در آپدیت های ویندوز ۱۰ مشکلات و نا رضایتی هایی که کاربران اعلام میکنند برطرف خواهند شد . کار دیگر هم این است که به دلیل استفاده ی زیاد کاربران از ویندوز های ۷ و ۸ تلاش میشود تا آپگریدهایی برای ویندوز ۱۰ عرضه شود که کاربران ویندوز ۱۰ ویندوزی مشابه ۷ و ۸ داشته باشند

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.