ماوس ضد عرق

0
516

اگر شما هم از آن دسته از افراد هستید که به بازی با کامپیوتر علاقه دارید حتما می دانید عرق کردن دست در هنگام بازی بیش از هر چیز دیگری شما را آزار می دهد زیرا عرق کردن دست سبب می شود که شما نتوانید ماوس را به خوبی کنترل کنید که این عامل در هنگام بازی کردن اصلا به صلاحتان نیست.

ماوس ضد عرق Ventus X:

ventus

شرکتی با نام Thermal take با معرفی محصول ویژه ی خود اقدام به حل این مشکل کرده است با هم نگاهی به ویژگی های این محصول می اندازیم.

طراحی:

Ventus-X

این شرکت به منظور از بین بردن این مشکل از چندین راه حل متفاوت در ماوس خود استفاده کرده است اولین آنها وجود سطحی زبر و ناهموار است که به کاربر اجازه می دهد تا خیلی راحت کنترل ماوس را در اختیار بگیرد و همچنین در هنگام عرق کردن دست، کاربر کنترل بیشتری بر روی ماوس داشته باشد.

یکی دیگر از ویژگی های این ماوس ضد عرق وجود تهویه ی کوچکی به شکل خانه ی زنبور عسل بر روی ماوس است که سبب می شود با عبور جریان هوا عرق دستتان بخار شود.

و در آخر این شرکت برای این که از ضد عرق بودن محصولش مطمئن شود یک روکش پلاستیکی در حاشیه ی ماوس قرار داده تا کنترل ماوس در هنگام عرق کردن دست بسیار راحتر شود.

IMG_0265

از ویژگی های دیگر این محصول می توان به سنسور لیزری با حداکثر حساسیت ۵۷۰۰ DPI و همچنین دکمه های قابل برنامه ریزی اشاره کرد.

همان طور که می بینید این ماوس هرچه را که یک ماوس مخصوص گیم باید داشته باشد را دارد و شما می توانید در مقابل پرداخت ۵۰$ صاحب تمام این امکانات شده و از کشته شدن های متوالی در بازی های کامپیوتری بر اثر عرق کردن دست خلاص شوید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.