آئودی R18 2016 ،خودرو جدید مسابقات نشان داده شد

0
آئودی R18 2016 خودرو جدید مسابقات را نشان داده شد

آئودی به تازگی خودری مسابقات جدید خود را تایید کرده است. این خودرو جدید کمپانی آئودی، R18 e-tron Quattro نسخه ی ۲۰۱۶ میباشد. آئودی قصد دارد از این خودرو جدید در مسابقات جهانی قهرمانی استقامت FIA و در مسابقات Le Mans  با مدت زمان ۲۴ ساعت استفاده کند.

آئودی R18 e-tron Quattro در نسخه ی ۲۰۱۶، با یک موتور ۴.۰ لیتری v6 توربو دیزل آمده است و در کنار آن باتری لیتیوم یون قرار گرفته است.

آئودی اساسا خودرو R18 e-tron Quattro جدید را برای مسابقات سال ۲۰۱۶ قرار داده است. این خودرو در  مسابقات جهانی قهرمانی استقامت FIA و در مسابقات Le Mans  با مدت زمان ۲۴ ساعت به کار برده خواهد شد. ویژگی های آن شامل آیرودینامیک نوآورانه، وزن بسیار کم و یک سیستم هیبریدی اصلاح شده با یک باتری لیتیوم یون برای ذخیره انرژی است. به علاوه در آن از سیستم بهینه سازی موتور TDI استفاده شده است.

آئودی بر روی تکنولوژی بهره وری موتور TDI حساب زیادی باز کرده است، به طوری که مدیر عامل این شرکت تکنولوژی TDI را موفق ترین تکنولوژی بهره وری جهان برای خودرو را خوانده است.

سال آینده این خودرو را در مسابقات خواهیم دید و در آن زمان  عملکرد این خودرو قابل مشاهده خواهد بود. با مشاهده عملکرد این این خودرو میتوان راجب تکنولوژی TDI  اظهار نظر کرد.

منبع: geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.