!Quick, Draw نقاشی وحشتناکتان را هم شناسایی می کند

0

امروز Google با اطلاعیه ای از بخش هوش مصنوعی اعلام کرد که این کمپانی در حال انتشار تعدادی آزمایش قدرت یافته با خدمات ابری است که هرکس قادر به مراجعه کردن و بازی با آن می باشد. از آزمایش های انتشار یافته می توان به “!Quick, Draw” اشاره کرد. سایت Google با در اختیار گذاشتن این برنامه به شما اجازه داده با نشانه گر ماوس خودتان یک طرح بکشید یا واژه ای را بنویسید. و شما باید نهایتا تا ۲۰ ثانیه کارتان را تمام کنید تا شبکه عصبی بتواند طرح یا واژه شما را حدس بزند و تشخیص بدهد.

6

در واقع آزمایش جالب Google یک ورزش خنده دار و جذاب با مفاهیم گسترده در زمینه هوش مصنوعی است که قادر به تشخیص تصاویر و شناخت کاراکترهای نوری خواهد بود.

همانطور که در !Quick, Draw آغاز به طرح کشیدن می کنید، نرم افزار به طور اتوماتیک شروع به حدس زدن کلمات و عباراتی می کند که گمان برده شما در حال کشیدن همان هستید. هرچه که به طرح نهاییتان نزدیک می شوید، ماشین خودکار نرم افزار حدس های بهتری می زند. البته این حدس های خوب وابسته به طراحی خوب شما خواهد بود. ممکن است متناسب با نقاشیتان ماشین خودکار نتواند حدس های نزدیک و بهتری ارائه دهد.

امکان اشتباه این ماشین خودکار به مرور با بازی های مکرر افراد کمتر خواهد شد. زیرا که این شبکه های عصبی با بازی های گاه و بیگاه اشخاص بازیکن یاد می گیرد و بهبود می یابد. بنابراین، اگر حدس های نادرست !Quick, Draw دلزده تان کرد، ناامید نشوید! سعی کنید با امید بیشتری با آن به بازی بپردازید تا کمک کنید بهبود یابد.

با این توصیفات اگر به این آزمایش ارائه داده شده Google تحت عنوان !Quick, Draw علاقه مند شدید، حتما توصیه می کنیم سری به سایت آن بزنید تا بیشتر با آن آشنا شوید. و هم با محیط جالب و جذاب این بازی انس بگیرید و وقتتان را در آن بگذرانید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.