تماشا کنید : آیا گوشی LG G3 ضد آب است؟

0
1353

به طور رسمی شرکت ال جی اعلام کرده است که این گوشی ضد آب نیست ولی مانند سایر گوشی های اندرویدی که در انواع تست ها و آزمایشات ضد آب بودن آن را آزمایش میکنند، یکی از کاربران و علاقه مندان به این گوشی آزامایشی انجام داده است که میخواهد بداند این گوشی در برابر حوادثی که منجر به افتادن گوشی در آب می شود چه واکنشی از خود نشان میدهد.

طبق ویدئویی که زیر مشاهده میکنید، این گوشی طی دو ساعت همراه با صفحه نمایش روشن درون آب قرار داده شده است. زمانی که آزمایش تمام شد، صاحب این گوشی باتری و کاور پشت آن را باز میکند و آنها را درون یک کاسه برنج برای جذب آب درون آن انجام میدهد.

هر دوی گوشی های G3 از آزمایش با موفقیت پیروز میشوند. همان طور که میدانید گوشی گلکسی اس ۵ و اکسپریا زد ۲ از تکنولوژی IP67 و IP68 استفاده میکنند که هر دوی این تکنولوژی ها ضد آب بودن این دو گوشی را فراهم میکنند. ممکن است شرکت ال جی در سال ۲۰۱۴ ویژگی های زیادی را در گوشی های خود برای ضد آب بودن اضافه کند.

شما می توانید این آزمایش را در زیر مشاهده کنید و خودتان قضاوت کنید.

منبع : bgr

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.