ال جی ۵ گوشی موبایل سری K را راه اندازی می کند

0

ال جی همچنان در حال گسترش گوشی های تلفن همراه سری K در CES می باشد. و اولین گوشی تلفن همراه سری مذکور تحت عنوان “LG Stylo 3” با خصوصیات جدید از جمله یک قلم ویژه در اختیار طرفداران ال جی قرار خواهد گرفت. اگرچه ممکن است این سری تلفن های همراه از ال جی برایتان هیجان انگیز نباشد اما برخی از آن ها با سیستم عامل اندروید نوقا عرضه خواهند شد که خود قابل قدردانی است.

محدوده اندازه صفحه نمایش سری تلفن های همراه هوشمند K از ۴.۵ تا ۵.۳ اینچ می باشد. کوچکترین دستگاه مربوط به سری نامبرده اگرچه قابل ستایش است اما فاقد مشخصات عاقلانه می باشد: دوربین ۲ مگاپیکسل در جلو، دوربین ۵ مگاپیکسل در پشت، باتری ۲,۱۰۰mAh و سیستم عامل اندروید Marshmallow.

و بزرگترین دستگاه مربوط به سری مذکور K10 می باشد. و مشخصات آن شامل دوربین ۵ مگاپیکسل در جلو، دوربین ۱۳ مگاپیکسل در پشت، باتری ۲,۸۰۰mAh و سیستم عامل اندروید نوقا که روی یک پردازنده MediaTek اجرا می شود.

Stylus 3

ال جی Stylus 3 درست مانند Stylus 2 دارای صفحه نمایش ۵.۷ اینچ، دوربین ۱۳ مگاپیکسل در پشت و دوربین ۸ مگاپیکسل در جلو می باشد. این تلفن همراه یک رادیو FM هم دارد.

در حال حاضر درباره قیمت گذاری این تلفن همراه از سری K اطلاعات نداریم. اما رویای داشتن آن در آینده ای نزدیک رایگان خواهد بود.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.