Bethesda دیگر قادر به ساخت نسخه کالکتور Fallout 4 نیست

0
Bethesda دیگر قادر به ساخت نسخه کالکتور Fallout 4 نیست

بعد از یک رونمایی با شکوه، معرفی جامع و گسترده E3، و تاریخ عرضه ۱۰ نوامبر، به نظر میرسد Fallout 4 یکی از قابل پیش بینی ترین عرضه های امسال خواهد بود. خیلی شبیه به نسخه های قبلی از این سری، Fallout 4 نیز یک نسخه جذاب مخصوص کالکتور ها، به شکل نسخه Pip-Boy، دارد. شما در این نسخه نه تنها یک کپی از بازی، پوستر آن و یک جعبه فلزی کلکسیونی را دریافت میکنید، بلکه یک Pip-Boy تمام قد نیز خواهید داشت.
در حالی که این دستگاه های پوششی باریک تر و کوچک تر دیوانگی محض را به نمابش میگذارند، احتمالا اگر اپل ساعت خود را در دهه ۱۹۵۰ و مقاوم در برابر آخرالزمان اتمی می ساخت، به شکل Pip-Boy در می آمد.
حال که راجع به اخبار بازی در Quakecon صحبت میکنیم، معاون بازاریابی Bethesda، پت هینز، گفت که کمپانی تا جایی که میتوانسته این نسخه های اختصاصی از بازی Pip-Boysرا درست کرده و تمام آن را نیز فروخته شده اند.
ما به نقطه ای رسیدیم که به کارخانه ها سر میزنیم و آن ها میگویند، ” شرمنده رفقا، بیشتر از این نمیتوانیم. ما فقط در همین حد توانایی تولید داریم و همین تعداد را میتوانیم بسازیم.”
این طور نیست که ما آن ها را در انبار ذخیره کرده باشیم، آن ها تولید روز هستند. منظورم این است که ما این نسخه از Pip-Boy را تولید نمیکنیم، ما به کارخانه ها میرویم و به آن ها میگوییم به طرز وحشتناکی به این محصول نیاز داریم و خواستار فراوانی دارد و ما باید بیشتر از این تولید کنیم. و آن ها پروژه های دیگر خود را تعطیل میکنند یا به کارخانه های دیگر میفرستند و جوابی که ما در آخر دریافت میکنیم این است :” شرمنده، ما تا همین تعداد محصول میتوانیم تولید کنیم.” و ما نیز تمام آن ها را فروخته ایم.
هینز همچنین گفت که Bethesda نسخه های زیادی از Pip-Boy را سفارش داده است، آنقدر زیاد که تمام نسخه های محدود قبلی Bethesda را تحت الشعاع قرار داده است. او میگوید ” ما یک نسخه از Pip-Boy را تولید کردیم. بعد برگشتیم و دوباره تولید کردیم. دوباره برگشتیم و بیشتر تولید کردیم. من دائما میشنوم که اشخاصی میگویند ” شما فقط چند هزار از این محصول تولید کردید”، نه تعداد این محصول بیشتر از این حرف ها بوده است. من فکر میکنم این محصول بیشتر از هر نسخه کالکتوری که تا به حال عرضه کرده ایم، تولید داشته است.”
با این که اصلا معلوم نیست که این محصول به کشور های دیگر برسد، یک چیز حتمی ست، هر کسی که توانسته این محصول را خریداری کند، صاحب کلکسیون تایید شده ای شده است.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.