۵ مواد غذایی ممنوعه

0
Healt

مهم نیست که چقدر در شبانه روز ورزش میکنید یا برای رسیدن به وزن ایده آل گشنگی میکشید مواد های خوراکی هستند که شما در تحت هیچ شرایطی نباید از آنها مصرف کنید.پس اگر به سلامت خود اهمیت میدهید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

نوشیدنی های رژیمی

نوشیدنی های رژیمی یکی از مضر ترین مواد های خوراکی میباشد که مردم با این طرز فکر که دارند به خودشان با خوردن این نوشیدنی ها کمک میکنند گول میزنند .این نوع نوشیدنی ها که امروزه در بسته بندی های شیک و ظاهر فریبانه عرضه میشود از مقدار زیادی مواد طعم دهنده و شکر های مصنوعی تشکیل میشوند که علاوه بر ناسالم بودن یکی از عوامل سرطان زا نیز میباشد.

لبنیات کم چرب

لبنیات های کم چرب مانند ماست پنیر و شیر از مواد خطرناک خوراکی به حساب می آیند.به این خاطر که چربی های طبیعی از این محصولات پاکسازی شده و جای مواد غذایی طبیعی را با مواد افزودنی و شکر های مصنوعی پر میکنند.پس از این به بعد از مصرف مواد غذایی کم چرب و دست کاری شده پرهیز کنید.

کره بادام زمینی رژیمی

این محصولات که امروزه در فروشگاه هایی که مواد غذایی بدون چربی و شکر عرضه میکنند زیاد پیدا میشود و افرادی که از بیماری دیابت رنج میبرند با مصرف این کره های بادام زمینی نه تنها به تغذیه و رژیم غذایی خود کمک نمیکنند بلکه باعث آسیب های جدی میشوند.فرض کنید که چربی طبیعی بادام زمینی را میگیرند و به جای آن شکر های مصنوعی و سرطان زا اضافه میکنند.

چوب شور

اگر فکر میکنید که این محصولات خوش مزه سالم بوده و از هیچ مواد مضری برخوردار نمی باشد کاملا در اشتباهید.چوب شور به لطف نمک فراوان و کربوهیدران بالا یکی از مواد خوراکی می باشد که از چیپس هم بدتر و مضر تر است.

تخم مرغ در جعبه

شما با انتخاب تخم مرغ هایی که در بسته بندی و یا یک جعبه میباشند ( مثل تخم مرغ های ۶ تایی ) به رژیم غذایی خود مقدار بسیار زیادی مواد نگه دارنده اضافه میکنید.پس سعی کنید تخم مرغ را به صورت باز تهیه کنید تا از عدم وجود این گونه مواد ها مطمعن باشید.

 

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.