مرسدس بنز GLS 2017 ، شاسی بلندی زیبا !

0
مرسدس بنز GLS 2017 ، بزرگ بنز

بنز نامی است که همه ی ما آن را میشناسیم شرکت آلمانی دو سال زمان را صرف طراوت و ساختن شاسی بلند های خود کرده و این زمان بندی بهتر از این نمی توانست باشد. GLS تغییر نامی که بوده که بنز برای فروش بیشتر استفاده کرده با زوم تک همراه باشید تا با GLS بیشتر آشنا شوید.مرسدس بنز GLS 2017 ، بزرگ بنز

مدل پایه از یک پیشرانه ی ۶ سیلندر ۳ لیتری توربو دیزل با قدرت تولید ۲۵۵ اسب بخار و گشتاور ۴۵۷ پوند فیت بهره میبرد ، این خودرو یک پوشش است و مرسدس هیچ گاه نسخه ی دیزلی را در آمریکا تبلیغ نمیکند؛ با این که GLS دیزلی ۱۵ درصد فروش را تشکیل میدهد اما این تبلیغ کامل بنز در آمریکا نیست. ظرفیت یدک کشی ۳.۴ تن و قیمت پایه ۶۷۹۷۵ دلاری میتواند آن را یکی از ماشین های گران بنز دانست.مرسدس بنز GLS 2017 ، بزرگ بنز

همه ی تریم ها سیستم چهار چرخ محرک ۴matic را به صورت استاندارد دارا هستند و همه ی نسخه های AMG از گیربگس ۹ سرعته اتوماتیک جدید مرسدس بنز بهره میبرند که باعث بهبود ۵ درصدی مصرف سوخت میشود. مورد دیگری که وجود دارد انتخاب حالت اسپورت سیستم تعلیق پایین تر می آید و فرمان سفت تر میشود و پاسخ های پدال گاز افزایش میابد.

مرسدس بنز GLS 2017 ، بزرگ بنز

امکانات رفاهی عالی و وجود تمام امکانات باعث شده تا به این راحتی نتوان از آن گذشت اگر میخواهید تا در محله تان کسی باشید و سر و صدای زیادی به پا کنید نسخه ی AMG GLS63 را انتخاب کنید نسخه ای که قدرت تولید ۵۷۷ اسب بخار را داراست و از یک پیشرانه ی ۵.۵ لیتری تویین توربو بهره میبرد. قیمت آغازی نسخه ای ام جی ۱۲۵۰۲۵ دلار میباشد و با اضافه شدن آپشن هایی چون سابیان های ردیف دوم قیمت آن به ۱۲۶۸۸۰ دلار نیز رسیده است.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.