شکستن قفل گوشی اندرویدی

3
شکستن قفل اندروید

چنانچه به هر دلیلی نیاز داشته باشید تا قفل گوشی خود را باز کنید(مثلا رمز عبور یا الگوی خود را فراموش کرده اید) دو راه بیشتر ندارید. یا مجبورید گوشی خود را ریست کنید و طبیعتا بخشی از اطلاعات خود را از دست بدهید و یا اینکه آن را به آب بیندازید!

حال چگونه گوشی را ریست کنید؟ شما که به تنطیمات گوشی دسترسی ندارید و از قسمت لاک اسکرین هیچ کاری نمی توانید انجام دهید! خوشبختانه برای این منظور راهی وجود دارد. این مراحل را دنبال کنید.

۱- مشکل

از شما خواسته می شود که رمز را وارد کنید، اما شما آن را به یاد نمی آورید. این مشکلی است که شما با آن مواجه اید.

s1

۲- گام اول

ابتدا گوشی خود را خاموش کنید. دکمه های فیزیکی دستگاه خود مثل دکمه صدا و دکمه خاموش و رو شن را همزمان فشار بدید. برای گوشی گلکسی s6 باید دکمه خاموش کردن و دکمه افزایش صدا و home را بزنید، اگر گوشی شما متفاوته می توانید در گوگل سرچ کنید.

صفحه ریکاوری باز می شود. از دکمه های صدا برای بالا و پایین رفتن روی گزینه ها و از دکمه خاموش کردن برای تایید یک گزینه استفاده نمایید. گزینه ‘wipe data/factory reset’ را انتخاب نمایید.

s2

۳- گام دوم

از شما خواسته می شود که بپذیرید اطلاعاتتان پاک شود. روی گزینه ‘Yes’ قرار بگیرید و دکمه خاموش کردن را برای تایید بفشارید.

s3

۴- گام سوم

فرایند ریکاوری آغاز می شود و بسته به سرعت گوشی شما می بایست چند ثانیه تا چند دقیقه منتظر بمانید. در نهایت پیغام کامل شدن فرایند را که معمولا ‘Data wipe complete’ است را دریافت خواهید کرد.

s4

۵- اکنون گزینه  ‘reboot system now’ را انتخاب نمایید تا دوباره به سیستم گوشی برگردید. ممکن است راه اندازی گوشی کمی بیش ازحد معمول طول بکشد که این طبیعی است.

اکنون شما دوباره به گوشی خود دسترسی دارید. امیدواریم از این ترفند برای مقاصد شیطانی استفاده نکنید.

s5

۶- همانطور که وعده دادیم گوشی شما یک بار دیگر باز شد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

3 نظرات

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.