توییتر Vine را تعطیل کرد و صدها نفر اخراج شدند

0

در مواجهه با افزایش مشکلات مالی، توییتر در روز پنجشنبه اعلام کرد که این شرکت حدود ۹ درصد از نیروی کارشان را اخراج کرده و هم زمان به دنبال آن برای پایان دادن به خدمات اجتماعی ویدیویی شان تحت عنوان Vine برنامه ریزی کردند.

مطابق با اخبار CBS، از آن جا که توییتر در پیدا کردن خریدار ناتوان شده همچنان پول از دست می دهد. در نتیجه، در آینده ای نزدیک تقریبا ۳۵۰ کارمند اخراج خواهند شد. گفتنی است که این شرکت حدود ۳۸۶۰ کارمند دارد.

توییتر، در نامه ای به سهامداران متذکر شد: “به منظور ایجاد بهره وری بیشتر تحت حرکت ما به سوی سودآوری GAAP در سال ۲۰۱۷، بازسازی که در درجه اول در سازماندهی مجدد فروش ما متمرکز است و مشارکت و تلاش های بازاریابی در نظر گرفته شده است.”

درباره Vine

تیم Vine در رسانه ها خبر دادند که این امر به پایان و تعطیل شدن Vine منجر می گردد.

“امروز برای برنامه ها، وبسایت ها یا Vine (ویدیو) های شما اتفاقی نمی افتد. ما به شما و Vineهای شما ارج می نهیم. و قصد داریم تا از راه درست عمل کنیم.

شما به Vineهایتان دسترسی خواهید داشت و قادر به دانلود کردن آن ها می باشید.

ما همچنان وبسایت را آنلاین نگه داشته ایم زیرا که دیدن Vineهای باورنکردنی که ساخته می شوند، هنوز مهم است.

پیش از هر نوع تغییر در برنامه یا وبسایت شما را آگاه می کنیم.”

Vine برای اولین بار در سال ۲۰۱۳ معرفی شد و هدف از راه اندازی آن گرفتن و گذاشتن ویدیو در مقابل آپلود کردن عکس در اینستاگرام بود.

متاسفانه، اینستاگرام با اضافه کردن خدماتی نظیر ویدیو گذاشتن سرویس خود را محبوب کرد و هواداران کمتری حاضر به تعویض این برنامه با Vine شدند.

Vine هنوز به طور دقیق اعلام نکرده است که چه موقع کلا خاتمه می یابد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.