ارزش و زمان عرضه سری جدید سامسونگ گلکسی A مشخص شد

0
ارزش و زمان عرضه سری جدید سامسونگ گلکسی A مشخص شد

خانواده ی گلکسی A از میان رده های خوش قیمت کمپانی سامسونگ اند. سری A در واقع از پر فروش ترین گوشی های آن هستند که در آمار فروش این کمپانی نقش اساسی دارند.  سری A با سه گوشی A3، A5 و A7 شناخته میشوند. اما همانطور که در خبر های قبلی گفتیم، سامسونگ قصد دارد سری جدید این گوشی ها را روانه ی بازار کند.

طراحی عالی، باتری هایی با ظرفیت بیشتر، پردانده ی جدید، دوربین های بهتر و صفحه نمایش نو همگی ویژگی هایی بودند که در معرفی نسل جدید خانواده ی گلکسی A یافت میشدند. این پیشرفت های همگی باعث شدند تا حس و حال متفاوتی نسبت به سری قدیمی داشته باشیم. حتی اکنون گلکسی A5 و A7 به سنسور تشخیص اثر انگشت مجهز هستند.

با توجه به گزارشاتی که منتشر شده اند، نسخه های جدید A3،A5 و A7در اواسط دسامبر در بازار چین عرضه خواهد شد و پس از در سایر نقاط راه پیدا خواهد کرد.

بر اساس قیمت هایی که اعلام شده، گلکسی A3 نسخه ی ۲۰۱۶  با بهای ۳۲۹ دلار، گلکسی A5 با قیمت ۳۹۹ دلار و گلکسی A7 احتمالا با قیمت ۴۹۹ دلار عرضه خواهد شد.

با توجه با این قیمت ها در نسخه ی جدید سری A، شاهد افزایش چندانی در بهای آن نیستیم و البته میتوان به کاهش قیمت آن در آینده نیز امیدوار بود.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.