آیپد جدید شرکت اپل ۲۲ اکتبر رونمایی خواهد شد

0
350
آیپد جدید شرکت اپل 22 اکتبر رونمایی خواهد شد
آیپد جدید شرکت اپل 22 اکتبر رونمایی خواهد شد

آیپد جدید شرکت اپل 22 اکتبر رونمایی خواهد شد
آیپد جدید شرکت اپل ۲۲ اکتبر رونمایی خواهد شد

کمپانی اپل در یک رویداد مطلوعاتی در تاریخ ۲۲ اکتبر ۲۰۱۳ یکی از محصولات جدید خود از سری آیپد را معرفی خواهد کرد. این رویداد مطبوعاتی در شهر سانفرانسیسکو برگزار خواهد شد ، بر اساس شایعاتی که قبلا در فضای رقابتی پخش شده بود احتمالا شرکت اپل در این رویداد از  iPad 5  و iPad mini 2 رونمایی کند ، این رویداد مطبوعاتی یک اتفاق جالب برای شهر سانفرانسیسکو خواهد بود ؛ در این رویداد شهر سانفرانسیسکو زیبایی های خود را به رخ طرفداران کمپانی اپل خواهد کشید.

این احتمال هم وجود دارد که در این رویداد مطبوعاتی از مک بوک جدید اپل و OS X 10.9 Mavericks هم رونمایی شود ، در حقیقت کمپانی اپل برای راضی نگه داشتن طرفدارانش سعی دارد در این رویداد رقابتی دست پر ظاهر شود ، پس از ترک پدر معنوی اپل یعنی استیو جابز شرکت اپل یکه تازی در میدان رقابت را با رقبای خود تقسیم کرده است ، استیو به عنوان یک پدر معنوی و یک چهره کاریزماتیک  و جذاب برای طرفداران اپل بود.

iPad 5  و iPad mini 2 نسخه های ارتقا یافته مدل های قبلی اپل می باشد ، شرکت اپل سعی کرده است در این مدل های خود تفاوت های بخصوصی را نسبت به مدل های قبلی در محصولاتش بگنجاند ، در ۲۲ اکتبر صحت تمامی این شایعات معلوم خواهد شد.

براساس آخرین اطلاعات رسیده از طرف مسئولان اپل ، این کمپانی در طراحی دو تبلت جدید خود از ویژگی های موجود در آیفون ۵S استفاده کرده است ، یکی از این ویژگی ها استفاده از حسگر اثر انگشت می باشد ، احتمالا اپل در دو تبلت جدید خود همچون گوشی های هوشمند جدید خود از تکنولوژی حسگر اثر انگشت استفاده کرده است ، متاسفانه اطلاعات دقیقی از ویژگی های دقیق این دو تبلت منتشر نشده است ،.

راستی به نظر شما کمپانی اپل در این رویداد کدام تکنولوژی های خود را رونمایی خواهد کرد؟

OS X 10.9 Mavericks

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.