کوچکترین و بزرگترین آپارتمان های تهران را چطور پیدا کنیم ؟

0
اپلیکیشن اسکانو

بزرگترین آپارتمان‌های قابل خرید و فروش شهر تهران در فرمانیه، کامرانیه، فلکه دوم تهرانپارس، زعفرانیه، صاحبقرانیه، باغ فردوس، محمودیه و خیابان فرشته قرار دارد.

اپلیکیشن اسکانو
به گزارش روابط عمومی اسکانو، وب سایت جستجوی هوشمند ملک، متوسط متراژ آپارتمان‌های مسکونی منطقه یک تا سه که در شمال تهران  قرار دارد؛ بزرگتر از دیگر مناطق شهر تهران است. طبق اطلاعات ثبت شده در وب سایت اسکانو، متوسط متراژ این هشت محله که در شمال و شرق تهران واقع شده‌اند بالای ۲۰۰ متر مربع است.
فرمانیه با آپارتمان‌هایی که متوسط متراژ آن۲۶۱ متر مربع است، دارای بزرگترین واحدهای مسکونی شهر است. پس از  آن آپارتمان‌های کامرانیه با ۲۵۶ متر، فلکه دوم تهرانپارس با ۲۴۷ متر، زعفرانیه با ۲۳۰ متر، باغ فردوس با ۲۲۰ متر، صاحبقرانیه با ۲۱۹ متر، محمودیه با ۲۱۸ متر و فرشته با ۲۱۴ متر وسیع‌ترین واحدهای مسکونی تهران را دارند.
طبق اطلاعات درج شده در اسکانو کوچکترین آپارتمان‌های شهر تهران نیز در خیابان‌های کارون، آهنگ، جی، هاشمی، وحیدیه، وحدت اسلامی، پلیس و خیابان فلاح قرار دارد.
متوسط متراژ آپارتمان‌های قابل خرید و فروش در خیابان کارون ۴۴ مترمربع است. آپارتمان‌های خیابان آهنگ ۴۶ متر، خیابان جی ۴۸ متر، خیابان هاشمی و وحیدیه ۵۳ متر، وحدت اسلامی ۵۴ متر و خیابان پلیسو فلاحنیز ۵۵ مترمربع است.
بین متراژ آپارتمان‌های نوساز و قدرت خرید مردم محله رابطه مستقیمی وجود دارد اما برخی از کارشناسان معتقدند بیش از قدرت خرید، قوانینی که شهرداری هر منطقه بر اساس شرایط هر منطقه وضع کرده‌اند متراژ بناهای نوساز را تعیین می‌کند.‌/
پایان خبر

درباره اسکانو
اسکانو، نخستین بانک اطلاعات املاک ایران با استانداردهای جهانی است. وب سایت اسکانو، با ارائه خدمات رایگان به دفاتر مشاوران املاک، خریداران و فروشندگان ملک، یکی از فعال‌ترین وب‌سایت‌ها در این حوزه است. اسکانو سعی دارد با ایجاد زیرساخت‌های لازم گام موثری در بهبود زندگی روزمره مردم ایران و بهره‌برداری از امکانات موجود در فضای مجازی بردارد. می‌توانید برای اطلاعات بیشتر به www.Eskano.com مراجعه کنید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.