چگونه فایل های زیپ را در iphone دانلود و باز کنیم

3
apple iphone
apple iphone

با وجود فن آوری چون تلفن همراه ،توانایی دستیابی به فایل ها از هر نقطه تبدیل به یک هنجار جدید شده است.اما بعضی اوقات در این دستگاهها بسیاری از فایل ها به درستی کار نمیکنند.

برای کسانی که آیفون دارند این مورد که ذکر شد بیشتر با فایل های زیپ صدق می کند.هرچند که زیپ کردن فایل ها یک عملیات جهانی برای کامپیوترها به شمار می رود،  این فایل ها در iphon به درستی خوانده نمی شود.

خوشبختانه با استفاده از یک برنامه رایگان ویا پرداخت هزینه ای در قبال این برنامه این مشکل به طور کامل حذف خواهد شد. برنامه ای که ما برای باز کردن فایل های zip استفاده می کنیم zip wiewer نام دارد.

Zip wiewer برنامه ای رایگان است که می تواند تمام فایل های زیپی را که از اینترنت یا از روشهای ذخیره سازی انلاین ما نند Dropbox دانلود می کنید ، بخواند. این برنامه را دانلود کنید، و مراحل زیر را برای دیدن و باز کردن فایل های زیپ در iphone دنبال کنید.

چگونه فایل های زیپ را دانلود کنیم.

در iphone، safari را باز کنید.هنگامی که safari باز شد، به لینکی بروید که فایل های زیپ در آن قرار دارند،وقتی این فایل ها را پیدا کردید، لینک دانلود فایل زیپ را انتخاب کنید.

Tap-Zip-323x575

گزینه ” open in zip viewer” را بزنید.

Open-In-Zip-Viewer-323x575

بعد از آن فایل های زیپ در پنجره فایل برنامه zip viewer نمایش داده می شود.گزینه دانلود فایل از safari را انتخاب کنید.

Tap-File-323x575

در صفحه بعد،دوباره گزینه فایل را انتخاب کنید تا محتوای فایل را ببنید.

Open-Dropbox-File-323x575

پس از این کار،این فایل در ینجره بعدی نمایش داده می شود.

 Zipped-File-323x575

چگونه یک فایل زیپ را با استفاده از DROPBOX باز کنیم.

روشی دیگر که ما می توانیم بوسیله آن فایل های زیپ را در iphone مشاهده کنیم استفاده از Dropbox است.Dropbox یک راه مناسب برای انتقال فایل ها بین کامپیوتر و iphone است و می توانید هر وقت که خواستید این فایل ها را دانلود کنید.

در iphone تب Dropbox را انتخاب کنید.

Dropbox1-323x575

به محلی که فایل های زیپ در آن هستند بروید و روی ان کلیک کنید

Select-Zip-Dropbox-323x575

در حالی که Dropbox می تواند اسناد PDF و انواع دیگری از فایل ها را باز کند،اما قادر به باز کردن فایل های زیپ نیست.در گوشه سمت راست پایین save را انتخاب کنید.

Select-Save-Dropbox-323x575

سپس، تب Open in “zip viewer” را بزنید.

Open-In-Zip-Viewer-Dropbox-

بعد از اینکه برنامه zip viewer باز شد، به تب فایل های دانلود شده در Dropbox بروید.

Select-to-View-Dropbox-File

برای مشاهده فایل در پنجره بعد تب فایل را دوباره بزنید.

Open-Dropbox-File-323x575

در پنجره پیش نمایش، تصاویر یا اسناد متنی شما نمایش داده خواهد شد.

View-Zipped-Picture-323x575

این فرآیند روشی بسیار مفید برای باز کردن فایل های zip از ایمیل می باشد.بسیاری از فایل ها که توسط ایمیل فرستاده میشوند برای کمک به اندازه فایلی که attach میکنیم به صورت زیپ هستند.پس بهتر است روندی که در بالا ذکر شد را پیگیری کنید تا بتوانید فایلهای زیپی را که توسط ایمیل به آیفون شما فرستاده میشود باز کنید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

3 نظرات

  1. سلام خب اخه چجوری این برنامه رو بگیرم وقتی میخوام نصبش کنم بازم مثل برنامه های دیگه هس خودشم فایل زیپ هس لطفا جواب بدید ممنون

  2. ضمن تشکر از راهنمای تان من فایل را دانلود کردم ولی بعد از باز کردن فایل زیپ نوشته ها خوانا نیست و فونت فارسی نمیشه لطف کنید مرا راهنمایی کنید چگونه فونت را به فارسی نشون بده ای فون مدل ۶ دارم
    متشکرم سید جلال عابدی

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.