اسنپ چت کریسمس را با آپدیت جدید تبریک گفت

0

اگر کاربر اسنپ چت هستید اخبار آپدیت آن برایتان جذاب خواهد بود. امروز اسنپ چت اعلام کرد در آپدیت جدید شما قابلیت اضافه کردن افراد در گروه را تا سقف ۱۶ نفر دارید. شما می توانید از پائین صفحه نمایشتان ببینید چه کسی در چت گروهیتان حاضر است. همچنین شما با انتخاب نام اشخاص منحصر به فرد در فهرست دوستانتان قادر به شروع یک چت کاملا محرمانه خواهید بود.

باید به خاطر داشته باشید، درست مانند همه موارد در اسنپ چت، چت ها و یا اسنپ ها که به گروه فرستاده می شوند پس از ۲۴ ساعت پاک می شوند و فقط یک بار قابل بازپخش هستند. پس اگر پیام ها در زمان درست باز نشوند، احتمال از بین رفتنشان زیاد است.

علاوه بر این قابلیت، در آپدیت امروز اسنپ چت ابزار جدیدی از قبیل برش با قیچی و قلم مو برای رسم گوش گربه و سبیل در سلفی هایتان در اختیارتان گذاشته است.

به هر حال هیچ چیز مانند افتتاح یک گروه چت و کشیدن یک کلاه سانتا (بابانوئل) نمی تواند تعطیلات کریسمس را از جانب اسنپ چت این گونه محکم و ناگهانی تبریک بگوید!

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.