پورشه Macan GTS در ماه مارس عرضه خواهد شد

0
پورشه Macan GTS در ماه مارس عرضه خواهد شد

پس از اینکه روز گذشته در رابطه با خودور پورشه ۹۱۱R خبری را منتشر کردیم، امروز نیز نوبت این بود که در مورد یک SUV جدید از کمپانی تولید خودرو پورشه منتشر کنیم.

پورشه به تازگی خودور جدیدی را معرفی کرده است. این خودرو جدید در ردیف SUV های این کمپانی قرار میگیرد که نام کامل آن پورشه Macan GTS میباشد. این SUV، یک موتور ۳.۰ لیتری V6 دارد که باعث میشود ۳۶۰ اسب بخار قدرت تولید کند و گشتاور این خودور به ۳۶۹ پوند فوت برسد. این قدرت و گشتاور به Macan GTS امکان میدهد که صفر تا صد را در طول ۴.۸ ثانیه طی کند. پورشه جدید با پک Sport Chrono  تولید شده است. این SUV دوستداشتنی به حداکثر سرعت بیش از ۲۵۵ کیلومتر بر ساعت دست پیدا میکند.  پورشه جدید در کنار قدرت بسیار بالا و توانایی هایی عالی، از طراحی داخلی و خارجی بسیار زیبایی بهره برده است که آن را به یک شاسی بلند لوکس تبدیل میکند.

قدرت تولید شده از موتور V6 پورشه Macan GTS  به چهار چرخ آن انتقال میبابد یا به اصطلاح چهار چرخ فعال است. این قدرت با یک سیسم انتقال هفت سرعته PDK همراه شده است. همچنین پورشه در SUV خود از  سیستمی برای مدیریت کشش بهره برده است که در هنگام پیچ ها به این خودرو ثبات میدهد.

انتخاب سیسم کنترل کشش در این خودور اختیاری است. میتوان گفت که Macan GTS  نسبت Macan Turbo ویژگی های اسپورتی تری دارد چرا که ارتفاع آن تا حدودی پایین تر است. در طراحی داخلی این خودرو توجه بسیاری نشان داده شده است که آن را نسبت به مدل Macan Turbo برتر میکند.

این خودرو در سال آینده میلادی در بازار عرضه خواهد شد. قیمت آن ۶۷/۲۰۰ دلار است و در ماه مارس برای فروش قرار خواهد گرفت.

برای آگاهی از آخرین اخبار و تازه های دنیای تکنولوژی و پیوستن به کانال زوم تک در تلگرام، اینجا کلیک کنید.

منبع: geeky-gadgets

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.