هم اکنون می توانید بدون حساب کاربری از Skype استفاده کنید

1

Skype یک سرویس انتقال صوت و تصویر از طریق اینترنت می باشد که از سال ۲۰۱۱ توسط مایکروسافت خریداری شده است. این سرویس به کاربران امکان برقراری ارتباط ویدئویی و صوتی و ارسال پیام کوتاه را می دهد. تا پیش از این شما برای استفاده از این مسنجر ارتباطی ملزوم به ایجاد و ساخت حساب کاربری بودید اما هم اکنون مایکروسافت استفاده از Skype را برایتان ساده تر کرده است.

مایکروسافت در حال ساخت Skype با استفاده کمی ساده تر بدون نیاز به حساب کاربری کامل می باشد. در حالی که Skype چت های گروهی را برای مهمانان امکان پذیر کرده است، مایکروسافت قصد دارد تا تمام امکانات آن با ویژگی های صوتی و تصویری را بدون ایجاد حساب کاربری ممکن سازد.

بدین ترتیب، کاربران Skype بدون هیچ حساب کاربری ای می توانند برای ساخت و راه اندازی یک مکالمه ویژه با دیگر افرادی که قرار است با آن ها توسط پیام دادن، ایجاد مکالمه صوتی یا تصویری و اشتراک گذاشتن صفحه نمایش ارتباط برقرار کنند، یک لینک ارتباطی سهیم شده و به اشتراک بگذارند.

Skype بدون حساب کاربری فقط روی سایت کار می کند. در سایت Skype بیشتر از ۳۰۰ نفر می توانند به چت گروهی بپردازند. و یا بیشتر از ۲۵ نفر می توانند با مکالمه صوتی یا تصویری با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

اگر قرار است به عنوان مهمان در Skype ارتباط برقرار کنید فقط ۲۴ ساعت می توانید به مکالمه بپردازید. و اگر می خواهید به قابلیت هایی مانند ارتباط گرفتن از طریق خطوط تلفنی ثابت و یا مترجم Skype دسترسی یابید، نیاز به ایجاد و ساخت یک حساب کاربری معمولی دارید.

برای شروع یک مکالمه بدون حساب کاربری در Skype نخست باید به سایت آن مراجعه کنید. و سپس “Start a conversation” را کلیک کنید تا یک گروه چت برای به اشتراک گذاری با هرکس ایجاد کنید. شما می توانید از طریق این لینک که توسط زوم تک گذاشته شده، به راحتی تمام یک مکالمه Skype ایجاد و راه اندازی نمائید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

1 نظر

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.