هزینه آوای انتظار تلفن ثابت چقدر است؟

0
آوای انتظار تلفن ثابت

به تازگی شرکت مخابرات ایران  به ارائه سرویس «آوای انتظار» در استان‌های مختلف کشور پرداخته است.
طی سال های گذشته استفاده از آهنگ پیشواز برای مشترکان تلفن همراه به امری مرسوم و رایج تبدیل شده است.با این وجود در خصوص تلفن ثابت پیش از این چنین امکانی وجود نداشت اما به تازگی شرکت مخابرات در برخی استان‌ها به ارائه این سرویس پرداخته است.
ارائه این سرویس امکانی ایجاد می کند تا مشترکان تلفن ثابت به جای شنیدن بوق تلفن، از پیام‌های صوتی و یا آهنگهای مجاز مورد علاقه خود برای افراد تماس گیرنده استفاده کنند.

برای فعالسازی،مشترکان می توانند بر اساس کد آهنگ مورد نظر خود شماره‌های ۲۰۳۰۰۱۱۱ الی ۲۰۳۰۰۶۱۱ را شماره گیری کنند تا بر اساس شماره گرفته شده آهنگ موردنظر آنها فعال شود. همچنین می توان از طریق مراجعه به وب سایت ava2030.ir از لیست آواهای انتظار ارائه شده مطلع و بر اساس سلیقه،آهنگ مد نظر خود را انتخاب و فعال کرد.
نکته مهم تر اینکه راه برگشت نیز برای شما در نظر گرفته شده است و اگر از داشتن این سرویس منصرف شدید برای لغو آن کافی است از طریق خط تلفن ثابت کد  ۲۰۳۰۰۰۰۰ را شماره گیری کنید.

امکان ضبط و ارسال پیام شخصی همراه با آهنگ موردنظر، قابلیت فعالسازی ۹ آوای مختلف از طریق گروه‌بندی و لیست کردن تماس گیرندگان به صورت همزمان بر روی یک خط، قابلیت فعال‌سازی سه آوا یا پیغام در یک بازه زمانی برای مشترکینی که از خط خود استفاده کاری و تجاری می کنند را می توان از مزایای این سرویس به شمار آورد.
همچنین امکان انتخاب و پخش آهنگ موردنظر در هنگام انتظار برای مکالمه و عدم نیاز به دستگاه‌ها و سخت‌افزار خاص برای فعال‌سازی این سرویس از دیگر مزایای این سرویس به شمار می رود.

در خصوص تعرفه‌هایی که برای فعال‌سازی این سرویس در نظر گرفته شده، چندی پیش مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران اظهار کرد: بر اساس مصوبه‌ای که سازمان تنظیم مقررات ارتباطات پیش از این اعلام کرده، تعرفه ارائه این سرویس برای مشترکان تلفن همراه ۳۰۰۰ ریال به ازای هر ماه بوده و این رقم در تلفن ثابت به ۲۰۰۰ ریال می رسد.

منبع : ایسنا

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.