معرفی و بررسی Star Wars: Galaxy of Heroes

0
star wars

کم تر از یک سال پیش بود که بازی تحت عنوان Star Wars : Galaxy Of Heroes منتشر شد.بازی تحت سیستم عامل اندروید و در سبک محبوب استراتژیک و علمی تخیلی که شرکت بازی سازی EA در مقالات منتشر شده از طرف وب سایت خود اعلان کرد که محبوب ترین بازی در سبک خود برای سیستم عامل های اندروید می باشد که بعد از مدت یک سال امروز مقاله ای از طرف تیم سازنده این بازی منتشر شده که در محتوای آن به بروزرسانی جدید این بازی پرداخت و اعلام کرد که امکانات زیادی از جمله کشتی های فضایی,مبارزات فضایی به نسخه جدید اضافه شده است که این بروزرسانی به این معنی است که طرفداران این سبک می توانند هدایت جنگنده های فضایی جدید با امکانات بیشتری نسبت به ورژن قبلی را بدست خود بگیرند و در سفینه های جدیدی که منتشر شده با نام های X-Wing, TIE Fighter و Millennium Falcon برای شکست دشمنان به جنگ بروند.

star-wars-galaxy-heroes-screenاین بازی شامل چند گروه مانند نیرو های تاریکی و روشنایی می شود که هر کدام دارای نیروی خاص و امکانات ویژه خود می باشد و شما می توانید با پیشروی مراحل بازی تجهیزات جنگی مدرن خریداری کنید و با افزایش نیروی کشتی های فضایی در نبرد های مختلف برنده شوید.هر بازیکن در هر مرحله از بازی با ۵ کشتی مسلح می شود که در هنگام نبرد نیز می توانند خود را تقویت کنند.

اگر شما هم از طرفداران بازی های علمی تخیلی هستید و مجذوب این بازی شدید می توانید از طریق لینک زیر اقدام به دانلود این بازی سرگرم کننده کنید.

دانلود Star War

اگر دوست دارید بیشتر در مورد اطلاعات کشتی های فضایی و اطلاعات و ایستگاه های نبرد در این بازی بدانید می توانید با وارد شدن به این لینک که شامل اطلاعات کامل در رابطه با بروزرسانی می باشد را مطالعه کنید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.