معرفی و بررسی هدفون H9

0
H9

B&O Play یکی از شرکت های سازنده امروز مدل جدید هدفون خود را در رنگ های متنوع و عملکردی خوب منتشر کرد.این هدفون به فناوری noise-canceling یا همان خنثی کردن صدا های اطراف مجهز است و اتصال آن با دستگاه های مختلف به صورت WireLess می باشد.(البته با سیم هم وصل می شود)

  • مزایا هدفون H9 : 
  • مناسب برای استفاده طولانی
  • مناسب برای موسیقی
  • کیفیت بالای صدا 
  • خنثی کردن صدا های اطراف 
  • وایرلس ( بدون نیاز به اتصال سیم ) 

این هدفون تحت عنوان H9  عرضه شده است و با مدل قبلی خود یعنی H8 هم قیمت می باشد ولی با این تغییر که مدل H9 از کیفیت بهتر ساخته شده و به کمک گوشی های متناسب می توان به راحتی بر روی گوش سوار کرد تا در ساعات طولانی گوش شما احساس درد و کوفتگی نکند.

beoplay-h9-1مدل H9 همانند H8 دکمه های تنظیم موسیقی و وایرلس را در یک سمت هدفون جایگزاری کرده و می توان هر دو این مدل ها را از لحاظ عملکرد در یک رده قرار داد.در قسمت رنگ بندی مدل H8 برتری نسبت به مدل جدید دارد چرا که در رنگ های بیشتری عرضه شده است ( البته مسئله مهمی هم نیست ) مدل H8 یک رنگ قرمز از مدل جدید بیشتر دارد که طی آمار خریداری شده بیشترین رنگ را در H8 به خود اختصاص داده و شاید همین امر باعث شود تا کاربران به سراغ H8 بروند و از خیر مدل جدید بگذرند.

مدل های H9 و H8 به تازگی با قیمت ۴۹۹ دلار در سایت آمازون برای سفارش قرار گرفته که کاربران خارج از کشور می توانند همین الان سفارش دهند و دسته دیگر کاربران ایرانی هم باید تا چند هفته صبر کنند تا این هدفون های جدید به داخل کشور برسند تا بتوانند از سایت ها خریداری کنند.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.