مشخصات گوشی سامسونگ گلکسی اِی ۹ فاش شد

0
مشخصات گوشی سامسونگ گلکسی اِی 9 فاش شد

سامسونگ گوشی های بسیار خوبی را در نسل اِی (A) معرفی کرده است. آخرین گوشی که از این نسل معرفی شد گوشی سامسونگ گلکسی اِی ۸ بود که باریک ترین گوشی معرفی شده از سوی سامسونگ میباشد. در حال حاضر، سامسونگ روی گوشی جدید گلکسی اِی ۹ کار میکند و مشخصات آن فاش شده است.

به تازکی تصاویری از یک بچمارک منتشر شده اند. در این تست گوشی با کد SM-A9000 حظور یافته است و که احتمالا گلکسی اِی ۹ است. پیش از این نیز بچمارک دیگری منتشر شده بود، اما سامسونگ در آن از نام این گوشی استفاده نکرد. مشخصات گوشی سامسونگ گلکسی اِی 9 فاش شدامتیازات بدست آمده در تست Geekbench است. گوشی گلکسی اِی ۹ در این تست مشخص شد که تراشه اسنپدراگون ۶۲۰ چهارهسته ای دارد که از Cortex-A72 و Cortex-A53 استفاده میکند. این دستگاه با توجه به میان رده بودنش امتیازات خوبی نیز بدست آورده. به طوری که در عملکرد تک هسته ای امتیاز بسیار خوب ۱۴۴۶ و در عملکرد چند هسته ای امتیاز ۴۱۴۳ را کسب کرد.

هنوز اطلاعات بیشتری از این گوشی در دسترس نیست اما احتمالا بدنه ای همانند گلکسی اِی ۸ خواهد داشت و با توجه به مشخصات خوبی که دارد به نظر میرسد به محض معرفی شدن بهترین میان رده سامسونک لقب گیرد. نظر شما راجب این گوشی چیست؟

منبع: gsmarena

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.