مایکروسافت بات های سخنگو را به اسکایپ اضافه خواهد کرد

0

مایکروسافت که امسال بخش عظیم از تلاش خود را روی فعالیت های متمرکز بر بات های اسکایپ گذاشته بود، قرار است به زودی بات های حرف زن را به اسکایپ اضافه کند. هنگامیکه تعدادی از بات های پیام دهنده مانند Expedia و UPS شروع به ظاهر شدن در اسکایپ کردند، مایکروسافت یک نقشه بزرگتر برای سال آینده کشیده است.

یک سخنگوی اسکایپ گفته است: “به زودی شرکای ما قادر به ساخت یک بات سخنگو با قابلیت در دسترس بودن همگان تحت عنوان “API” خواهند بود.” و این بدان معناست که کاربران اسکایپ پس از آن قادر به صحبت با بات های سخنگو هستند. طبق گفته ها، این بات ها به هنگام ارائه خدمات به صحبت و تعامل با کاربران می پردازند. و این امکان وجود دارد که در آینده ای نزدیک پس از عرضه بات ها خدمات ترجمه بلادرنگ را هم ارائه دهند.

مایکروسافت در حال برنامه ریزی بر روی تعامل بات ها از طریق ارسال ویدیو، صوت و حتی تصاویر متحرک حین مکالمات با کاربران هستند. اما این بات ها احتمالا در سال آینده با خصوصیات دیگری عرضه خواهند شد.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.