قفل مجازی جی میل

0
امنیت جی میل
امنیت جی میل

امروزه  محافظت از رمز عبور در وسایل ارتباطی  یکی از مراتب احتیاطی است .

امنیت جی میل
امنیت جی میل

قدیم اینجوری نبود برای حفاظت از مال و لموال و اسناد مهم آن را در گنجه های قفل دار قرار میدادند و با قفلی بزرگ قفلش میکردن تا کسی نتونه بهشون دسرسی کنه. بعدها گاوصندوق اومد و پول و کاغذ و اسناد و در اون نگه داری میشد اما حالا دارایی های فرد کاغذ و اسناد و پول نیست بلکه اطلاعات شخصی و فردی انهاست که دردنیای مجازی  به راحتی سرقت میشن بدون اینکه طرف خودش خبر دار شود.

اما برای جلوگیری از سرقت اطلاعات شخصی خودمون در دنیای مجازی نیاز به قفل های مجازی داریم تا کسی به سادگی نتونه سرقت کنه چند راه ساده رو برای شما میگم که بتونید در از همه وسایل الکترونیکی خودتون  چه لپ تاب چه کامپیوتر و چه تبلت محافظت کنید.

 اولین راه:

Google Alert

این کار کمتر از یک دقیقه وقت شمارو نمیگیرد. برای انجام دادن این کار برید به ادرس زیر google.com/alerts نام و مدل های مختلف ” نام خود “را در داخل گیومه بنویسید.

دومین راه: فعال کردن تایید دومرحله ای در جی میل

با انجام دادن  چند مرحله ساده میتوانید امنیت جی میل خود را بالا ببرید . به این ترتیب، هنگامی که بخواهید از وسیله  دیگری به جی میل خود متصل شوید باید رمز تایید را داشته باشید. این کار باعث کوتاه شدن دست سو استفاده کننده میشود این مفهوم که اگر حتی بطور اتفاقی کسی به رمز عبور جی میل شما دسرسی پیدا کند باز هم نمیتواند از کامپیوتر دیگری وارد اکانت شما بشود.  میلیونها کاربر در سرتا سر جهان از این روش برای حفظ اطلاعات شخصی خود در جیمیل شان استفاده میکنند و تنها را مطمین برای حفظ حریم شخصی در جی میل است که بطور کامل و مطمین انجام میشه و با خیاتل راحت میتوانید از این امکان اسفاده کنید.

منبعGOOGLE ALERT

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.