فلیپ کارت ادعا می کند که امسال ۱۵۰ میلیون محصول فروخته است

0
فلیپ کارت ادعا می کند که امسال 150 میلیون محصول فروخته است

شرکت خرده فروشی اینترنتی فلیپ کارت روز دو شنبه گفت که تا آخرین روز تقویم امسالش ۱۵۰ میلیون محصول فروخته است که ۱۵۰ در صد نسبت به سال گذشته رشد داشته است.
شعبه ی این شرکت در بنگالورو گفته است که ” ما شاهد رشد ۱۵۰ در صدی در تعداد محصولات فروش رفته نسبت به سال ۲۰۱۴ بودیم.”
با این که کمپانی بازه ی زمانی این رشد را دقیقا اعلام نکرده است، سخنگوی کمپانی به IANS گفت که این آمار برای ۸ ماه نخست سال است.”
در این بیانیه اضافه شده است که ” مد، شیوه زندگی، خانه و وسایل الکترونیکی جزء پر فروش ترین محصولات بودند.”
این کمپانی ۸ ساله حدود ۳۰ میلیون محصول در ۷۰ دسته بندی دارد که شامل، کتاب ها، رسانه، وسایل الکترونیکی و مد می شود. این کمپانی در وبسایتش ۴۵ میلیون کاربر فعال دارد.
یکی از موسسان و مدیر اجرایی فلیپ کارت، ساچین بانسال، راجع به این مسئله گفت که :” با محصولات دسته بندی های جدید و روش تحویل نو آورانه ای که داریم، ما تجربه ای را برای خریداران به ارمغان می آوریم که تا به حال مانند آن را ندیده بودند.”
در کنار پذیرایی از خریداران، با حدود ۱۰ میلیون بازدید در روز، این کمپانی یک پلت فرم الکترونیکی به وجود آورده است که به فروشندگان اجازه می دهد که با مشتریان بیشتری در ارتباط باشند.
مدیر این پلت فرم، موکش بانسال اظهار داشت که :” این نقطه ی عطف، خود شاهدی بر مقیاسی ست که ما از با استفاده از تعدادی از تکنولوژی های در زمینه ی پلت فرم ها ساخته ایم تا زنجیره ای از امکانات موجود را به مصرف کنندگان عرضه کنیم.”
این کمپانی در حال کار برای رسیدن به فروش یک میلیون محصول در سال از طریق این پلت فرم دیجیتالی است.
این بیانیه می گوید که ” با ۳۰۰۰۰ فروشنده، مشتریان ما به گستره ی بزرگی از محصولات در دسته بندی های مختلف در شهر های متفاوت را در اختیار دارند که می توانند محصول مورد نظرشان را از میان آن ها انتخاب کنند.”
دسته بندی های جدید مانند وسایل خانه و مبلمان، از زمان شروع به کار، فروش خوبی داشته اند.
بیانیه اضافه می کند که :” شیوه ی خرید مردم دست خوش تغییرات بسیاری شده است و ما پیش بینی می کنیم که برنامه های موبایل فروش آنلاین به عنوان شیوه ی خرید برتر به زودی بازار را در اختیار خواهند داشت، این را آمار ۷۵ در صدی ترافیک روی برنامه ی موبایلمان می گوید.”

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.