غیر فعال کردن تمامی صدا ها در گوشی سامسونگ

0
غير فعال كردن تمامی صدا ها در گوشی سامسونگ

حتما گاهی برایتان پیش آمده است که نیاز دارید گوشی به همراه خود داشته باشید اما نمیخواهید هیچ صدا و یا اعلانی از دستگاه خود دریافت کنید. این کار به سادگی باا عمل سکوت یا سایلنت قابل انجام است و احتمالا پس از آن حالت مزاحم نشوید را فعال میکنید تا دیگر از شر تمامی آهنگ ها و صدا ها خلاص شوید. اما راه دیگری هم وجود دارد.

کمپانی سامسونگ قابلیت های زیادی را در زمینه نرم افزار به سری گوشی ها و تبلت های گلکسی خود عطا کرده است که یکی از آنها برای سکوت کامل دستگاه به کار میاید.  در گوشی های سامسونگ گزینه ای با نام Turn off all sounds یا خاموش کردن تمامی صدا ها وجود دارد که به این وسیله میتوانید گوشی خود را به کل از پخش صدا منع کنید. با فعال کردن این حالت در واقع به کلی بلندگو گوشی را غیر فعال کرده اید و دیگر هیچ صدایی برای زنگ، اعلان ها و یا فایل های ویدئویی و صوتی پخش نخواهد شد.

این کار را میتوانید به سادگی با پشت سر گذاشتن مراحل زیر انجام دهید:

  1. در مرحله ی نخست وارد بخش تنظیمات (Settings) شوید.
  2. سپس به بخش دسترسی (Accessibility) دستگاه خود مراجعه کنید.
  3. در مرحله ی آخر به بخش Hearing settings مراجعه کرده و گزینه ی Turn off all sounds  را فعال کنید.

اکنون بلندگوشی دستگاه شما به کلی خاموش شده است. برای به کار انداختن دوباره ی آن، مسیر ذکر شده را طی کنید و تیک گزینه ی Turn off all sounds را بردارید.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.