عوارض مصرف ماری جوانا بر بدن

0

در این مقاله می خواهیم به برسی تاثیرات مصرف ماریجوانا به مغز شما و اینکه اگر ترکیبات گیاه ماریجوانی خطرناک است پس چرا کسی با مصرف آن نمرده است ؟ همه در ادامه …

این ماده می تواند در هماهنگی بدن و حافظه کوتاه مدت و تصمیم گیری اختلال ایجاد کند پس بر این باور نباشید که اگر در بعضی از کشور ها مانند آمریکا فروش و مصرف ماریجوانا آزاد است به این معنا است که بی خطر است و مشکلی ایجاد نمی کند.

در آزمایش های انجام شده دانشمندان کشف کردند که مصرف مداوم از این گیاه باعث افزایش احتمال به سرطان بیضه می شود و برای سیستم تولید مثل انسان می تواند خیلی خطرناک باشد.

مصرف این گیاه تاثیراتی از قبیل شوخ طبعی و سرخوشی و کاهش اظطراب می شود که برای مصرف کننده گان اعتیاد روانی و جنسی به همراه دارد و فرد بعد از اتمام حالات نعشگی دچار استرس و وحشت می شود که خود این عوامل شخص را به استفاده دوباره تشویق می کند.

ماریجوانا تاثیرات طولانی مدتی نیز از قبیل تاثیرات مغزی و قلبی و ریوی دارد که مشکلاتی مانند انسداد مجاری تنفس و اختلال در حافظه و حالات بدن ایجاد می کند و طی مطالعات انجام شده دانشمندان بر این عقیده هستند که مصرف ماریجوانا می تواند انگیزه خودکشی را در فرد ۵۰ درصد افزایش دهد .

علائم این مواد بعد از کشیدن بعد از ۱۰ دقیقه ظاهر می شود و تاثیرات آن به دلیل وجود ماده ای به نام THC تا یک ماه در بدن شما باقی می ماند.

شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.